Avengers -wojna bez granic

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W związku, ze niedługo do kin trafia film Avengers III postanowiłem założyć osobny wątek dla tych co lubią Marvela jak również dla tych co pójdą do kina i będą chcieli skomentować jak im się spodobała trzecia odsłona tego filmu.
Mam nadzieję, że nie będzie gorzej niż to było we wcześniejszych dwóch częściach i jak wyjdzie ten film na BR to oby było znacznie lepiej dźwiękowo niż to miało miejsce w II cz.

[youtube]o1rQGitsrRE[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla tych co nie do końca pamiętają jak jest z kamieniami nieskończoności, ewentualnie dla tych co dopiero sięgną po Marvela proponuję ten filmik obejrzeć - dość dobrze Gość tłumaczy.

[youtube]T05Sxh3Vweg[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A finalnie Lolek napisze,że do audio/video nie ma się co przyczepić,aczkolwiek słyszał lepsze,i to coś dla tych,którzy lubią takie klimaty :D
 
Ostatnia edycja:

bramowicz1

Member
Bez reklam
Właśnie sobie odświeżyłem dwie pierwsze części w BD 3D i czekam na tą nową.
A jeśli chodzi o audio to w Avengersach jest przednie.
 

bramowicz1

Member
Bez reklam
Jeżeli chodzi o dzwiek to do tej pory nic nie pobilo Doktora Strange

Nie wiem skąd u Ciebie to spostrzeżenie bo w polskim wydaniu BD3D audio było tylko DTS-HD High-Res.
Kod:
DISC INFO: 

Disc Title: Doctor.Strange.3D.CEE.BluRay.1080p 
Disc Size: 41 709 318 402 bytes 
Protection: AACS 
BD-Java: Yes 
Extras: Blu-ray 3D 
BDInfo: 0.5.8 

PLAYLIST REPORT: 

Name: 00800.MPLS 
Length: 1:54:58.558 (h:m:s.ms) 
Size: 40 202 520 314 bytes 
Total Bitrate: 46,62 Mbps 

VIDEO: 

Codec Bitrate Description 
----- ------- ----------- 
MPEG-4 AVC Video 27146 kbps 1080p / 23,976 fps / 16:9 / High Profile 4.1 
MPEG-4 MVC Video 13032 kbps 

AUDIO: 

Codec Language Bitrate Description 
----- -------- ------- ----------- 
DTS-HD High-Res Audio English 2046 kbps 5.1 / 48 kHz / 2046 kbps / 24-bit (DTS Core: 5.1 / 48 kHz / 1509 kbps / 24-bit) 
Dolby Digital Audio English 320 kbps 2.0 / 48 kHz / 320 kbps 
Dolby Digital Audio Czech 640 kbps 5.1 / 48 kHz / 640 kbps 
Dolby Digital Audio Polish 640 kbps 5.1 / 48 kHz / 640 kbps 

SUBTITLES: 

Codec Language Bitrate Description 
----- -------- ------- ----------- 
Presentation Graphics English 32,958 kbps 
Presentation Graphics Czech 24,973 kbps 
Presentation Graphics Polish 24,508 kbps 
Presentation Graphics Czech 0,036 kbps 
Presentation Graphics Polish 0,034 kbps

Pamiętam aby cieszyć się pełną jakością audio musiałem robić remuxa do oryginalnego wydania.
tu fakt była jakość. 5130 kbps bitrate to nie to samo co 2046k bps.

Ale chyba oglądałem filmy z lepszym audio, które miało nawet 7000 kbps, patrząc na to pod tym aspektem to rewelacji nie było.

Chyba, że Ty oceniłeś to pod innym względem.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jeżeli chodzi o dzwiek to do tej pory nic nie pobilo Doktora Strange

Nie zgodzę sie z tym dla mnie choćby Kapitan Ameryka wszystkie trzy części są lepsze pod względem dźwięku, Avengers 1 również jest lepsza... Doktorek jest spoko nagrany, ale jest kilka marveli lepiej nagranych.

Piramida o ile będę miał czas, a z reguły tak jest to więcej napiszę, bo idę do kina, tylko po długim weekendzie, bo wylatuje pod palmy na tydzień, troszkę trzeba odpocząć od super bohaterów .. :)
Takze Ci co będą w kinie wczęśneij mile widziane jest żeby napisali swoje odczucia co do filmu. Chętnie przeczytam.

Bramowicz zgadza się co do Doktorka, ale to nie oznacza, że jest kiepsko, dla mnie lepiej niż ta żenada w Avengersach 2.. Antman również ma taki sam dźwięk, a jak dla mnie tak samo bije na głowę Avengersów 2. Na dvd mam wiele filmów lepszych pod względem dźwięku, gdzie jest tylko DD 5.1. To jest jeden z najgorszych filmów na BR jaki mam pod względem dźwięku. Starocie takie jak np Hulk nie ma co robić z nowością avengersów..mam nadzieję, że 3cia część będzie na poziomie choćby pierwszej części.
 
Ostatnia edycja:

bramowicz1

Member
Bez reklam
Bramowicz zgadza się co do Doktorka, ale to nie oznacza, że jest kiepsko, dla mnie lepiej niż ta żenada w Avengersach 2.. Antman również ma taki sam dźwięk, a jak dla mnie tak samo bije na głowę Avengersów 2. Na dvd mam wiele filmów lepszych pod względem dźwięku, gdzie jest tylko DD 5.1. To jest jeden z najgorszych filmów na BR jaki mam pod względem dźwięku. Starocie takie jak np Hulk nie ma co robić z nowością avengersów..mam nadzieję, że 3cia część będzie na poziomie choćby pierwszej części.
To fakt, Avengers 2 już odstawał od Pierwszej części, a Hulk wymiatał.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie inaczej Kolego, a odnośnie Avengersów 2 to nawet z jakimś menagerem rozmawiałem w dystrybucji , że robią sobie jaja z ludzi...
 

wucash

Active member
Bez reklam
W szoku jestem że jeszcze nikt nie opisal wrażeń po seansie. Ja wybieram się dopiero kolo 10 maja jak kina trochę opustoszeją:razz: Jak na razie oceny naprawdę wysokie...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W szoku jestem że jeszcze nikt nie opisal wrażeń po seansie. Ja wybieram się dopiero kolo 10 maja jak kina trochę opustoszeją:razz: Jak na razie oceny naprawdę wysokie...

Jak wrócę to idę do kina więc myślę, że 07-08.05 będę w kinie to dam znać co i jak jeśli chodzi o tę część Avengersów..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bubafat ocenił 10/10 ale nie chce się przyznać :D
W sumie żadne zaskoczenie,sam ostatnio pisał o fajnym The Winter Soldier,Strażnikach Galaktyki i śmiechowym Thorze ;)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Doba za krótka, a są zaległości.
No może pójdę któregoś ranka, jak tego chlewa nie będzie.
Niedawno byłem w kinie, w którym widzowie przed seansem stawali na baczność, aby uczcić pamięć króla, albo uhonorować nowego, ale chlew był I tak.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Średni ten film, nie wiem skąd te zachwyty,
Jedynymi plusami było pojawienie się Strażników, przynajmniej kilka razy było zabawnie oraz niezłe 3D.
 
Do góry