Dźwięk w filmie

Masa

New member
Proszę dać propozycję filmów w których według was jest bardzo dobrze zrobiona ścieżka dźwiękowa 5.1, ponieważ chce się nacieszyć dźwiękiem z zakupionego właśnie kina ;)
 
Ostatnia edycja:

mlx

New member
Audio najlepiej przetestujesz płytą DVD AERO Jean Michel Jarre w DTS - nie ma mocniejszej od strony inżynierii dźwięku (bitrate pow. 1500kb/s) - obrazu hmm... prawie brak
z filmów mnie cieszyło:
Matrix
Armageddon
Star Wars mają THX :D
i generalnie każdy który ma DTS i duży bitrate(nie DD 384 bo to kiepściutko jest)
 

Fanek

New member
Bez reklam
ja polecam film U-571.HD.DVDRip.720p.x264.AC3-5.1-iLL

dźwiek w nim jest poprostu niesamowity, DTS , dźwiek gniecionej blachy pod wpływem ciśnienia, salwy, rozkosz dla uszu :)
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Fanek napisał:
ja polecam film U-571.HD.DVDRip.720p.x264.AC3-5.1-iLL

dźwiek w nim jest poprostu niesamowity, DTS , dźwiek gniecionej blachy pod wpływem ciśnienia, salwy, rozkosz dla uszu :)


Podajesz nazwę jakiegoś ripa i to w wersji AC3 czyli Dolby Digital a nie DTS...

Wracając do meritum, większość ścieżek w DTS, ale także większość dobrych filmów w AC3 nacieszą twoje zmysły.
 

Goliat

New member
Bez reklam
ar2 napisał:
Podajesz nazwę jakiegoś ripa i to w wersji AC3 czyli Dolby Digital a nie DTS...

Wracając do meritum, większość ścieżek w DTS, ale także większość dobrych filmów w AC3 nacieszą twoje zmysły.
Dobrze prawi!!! :) i pamiętaj że czym lepszy sprzęt tym mniejsza różnica między DD a DTS (nawet na korzyść pierwszego)
Pozdrawiam.
 

Fanek

New member
Bez reklam
ar2 napisał:
Podajesz nazwę jakiegoś ripa i to w wersji AC3 czyli Dolby Digital a nie DTS...
lol, z tego co mi wiadomo to najlepszy możliwy rip 720p jaki powstał.Troche siedze w HD, zapewniam ;)

Release date: February 17 2007
Source: Retail R1 HD DVD
Codec: x264 2-pass
Audio: 1536kbps DTS audio from HD DVD
Bitrate: 8282kbps
Resolution: 1280x544 (2.35:1)
Subtitles: English hardcoded when characters speak German
Framerate: 23.976 fps
Length: 1:56:05
Filesize: 7.94 GB (8,529,354,322 bytes)




btw. film mistrzowski ;)
 
Ostatnia edycja:

mlx

New member
Fanek napisał:
ja polecam film U-571.HD.DVDRip.720p.x264.AC3-5.1-iLL

dźwiek w nim jest poprostu niesamowity, DTS , dźwiek gniecionej blachy pod wpływem ciśnienia, salwy, rozkosz dla uszu :)
chcę tylko zauważyć że AC3 to nie DTS
a błąd zrobił uploader ripa
 
Ostatnia edycja:

Fanek

New member
Bez reklam
mlx napisał:
chcę tylko zauważyć że AC3 to nie DTS
a błąd zrobił uploader ripa
dokładnie, zgadza sie:
nazwa pliku: U-571.HD.DVDRip.720p.x264.AC3-5.1-iLL
pozycja na hdbits: U-571 HD DVDRip 720p x264 DTS-iLL

jeśli ktoś jest zainteresowany.
 

~GuRu~

New member
Fanek napisał:
pozycja na hdbits: U-571 HD DVDRip 720p x264 DTS-iLL

Czy w tej wersji sa wbudowane napisy angielskie w film? po pobrales sample i tam sie pojawiaja napisay nagielskie...da sie to jakos usunac te napisy? ty tez masz te napisy wbudowane?
 

Fanek

New member
Bez reklam
~GuRu~ napisał:
Czy w tej wersji sa wbudowane napisy angielskie w film? po pobrales sample i tam sie pojawiaja napisay nagielskie...da sie to jakos usunac te napisy? ty tez masz te napisy wbudowane?

oglądałem ten film już jakiś czas temu i teraz mam go na nagrany, ale nie było jak pamietam, odtwarzałem KMP.
 
Do góry