Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

depesz

New member
Aby nie zaśmiecać wątku informującego o źródłach materiałów HD - tutaj poszę zamieszczać prośby o zaproszenia, jak również propozycje obdarowania zaproszeniem;)
 

matix

New member
edytujcie

do tego wszystkiego zalecam aby ten kto prosil o invite i dostal sie na strone z hd, zeby zedytowal swoj post i napisal w nim cos w stylu "dostalem sie". chodzi o to zeby bylo czysto i przejrzyscie. a i moze zmienic temat na "Zaproszenia na HDbits.org i inne" :) hm?
 

Gollum

New member
mam 7 zaproszeń na bit-hdtv. rozdam w zamian za zaproszenia na inne hdtrakery. gg 5958958. na hdbits chyba mam juz konto, więc zaproszenie na ten traker nie interesuje mnie
 

Pixeel

Member
..

Witam,

Ja jeszcze raz po proszę zaproszenie - mam coś pecha - chyab za długo nie użytkowałem :-(

Pozdrawiam
Pixeel "małpa" o2.pl
 

Fanek

New member
Bez reklam
ja kiedyś już założyłem taki topic z zaproszeniami, ale admin uznał że nie jest potrzebny bo już takowy istnieje i usunął lol

Ja proponuje dopisać na pierwszej stronie, że aby prosić o zaproszenie należy mieć minimum 10 postów na forum, bo z tego co widze każdy kto chce zapa ma tylko po 1 , a come on_
 

mlx

New member
to chyba kiepski pomysł

Fanek napisał:
Ja proponuje dopisać na pierwszej stronie, że aby prosić o zaproszenie należy mieć minimum 10 postów na forum, bo z tego co widze każdy kto chce zapa ma tylko po 1 , a come on_

zainteresowani zp będą zaśmiecać forum niepotrzebnymi nikomu postami - ot takimi jak ten mój właśnie
 

Fanek

New member
Bez reklam
mlx napisał:
zainteresowani zp będą zaśmiecać forum niepotrzebnymi nikomu postami - ot takimi jak ten mój właśnie
hah sprytnie wybrnełeś z tego, pewnie Twoj pierwszy post także dotyczył zapa :>
 

setunia

New member
Bez reklam
Chciałem wysłać, ale serwis pełen. Zapraszam na hdbits.ro - rumuński serwis. Dużo torrentów nie trzeba zaproszeń. Jeśli ktoś doda sreena z ratio z tego serwisu ma u mnie pierwszeństwo na hdbits.
 

jacek12345

New member
hdbits.ro nie działa i w google'u też takiego czegoś nie znalazl

co do propozycji że zaproszenia od min. 10 postow
mam 20 więc bardzo proszę o zaproszenie :)))
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Ostrzegam przed spamowaniem, posty będą usuwane i będą bany...

:banned:
 
Status
Zamknięty.
Do góry