Logan

Caparzo

New member
Bez reklam
Właśnie. Zmien avatar :p mam fajny akurat w tel jako kontakt do ciebie, ale nie masz watsapa żeby ci przesłać :D
Co o filmu, ide do kina :p
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Miejmy nadzieję że ta ocena z tego linku pokrywa się w rzeczywistości, ale po trailerach widać że troszkę mniej marvelowy Rosomak będzie.. i być może wyjdzie toi na dobre .. i ta R-ka w USA..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Miłego seansu życzę i Koniecznie napisz o swoich odczuciach i porównaniu do wcześniejszych części..
 

Henry

Active member
Bez reklam
Młodego chciałem zabrać, właściwie to on mnie ciągnie...
Nie chcesz się dołączyć?
W końcu w porządnym kinie i bez reklam podpasek coś obejrzysz :p

ps i popcorn ci kupię:popcorn:
 

bubafat

Active member
Bez reklam
The hairs on your arm will stand up.
At the terror in each sip and in each sup.
For you partake of that last offered cup,
Or disappear into the potter's ground.
When the man comes around.

Ale serio ten film powinien byc od 18 a nie od16 lat, chyba ze go wykastrowali..
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Bylem 2 dni temu. Dla dzisiejszego 13 latka nic w kinie nie jest za mocne. Ale krew sie leje niczym w rzezni. Nie wiem jak to w USA przejdzie. a scen z Oklahoma City nie da sie wyciac. A moze juz mi sie pomieszalo - wczoraj bylem na Johnie Wicku 2 :)
Koncowka jest slaba ale poza tym jak bym mial czas to bym poszedl jeszcze raz ;)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Ale zeby bylo jasne. To nie koncowka J.Wicka jest slaba, tylko Logana.
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
A tak możesz coś zdradzić co się nie podobało żeby nie zdradzać za dużo :) i z trzech części Tobie która najbardziej się podobała ?
Sorry Lolek ale nie dostaje powiadomien na tym forum i nie czytalem Twojego posta. Oczywiscie , ze nie zamierzam niczego zdradzac. Napisalem wyraznie, ze koncowka. :)
 
Do góry