Logan

bubafat

Active member
Bez reklam
No ilez mozna sie zbierac? ;)
Rozumiem ze dzis opuszczasz Base Camp. A ile podobozow masz po drodze? ;)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bubcio już raz miałem iść ale robota mi wypadła i lipa.. ale dzisiaj już śmigam.. ale zdziwisz się idę na 2d :)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Mysle ze nie wzial z marszu, bo sytuacja byla niepewna i bal sie atakowac bez tlenu. Pewnie przycupnal na noc w Obozie 3. ;)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Śmiejcie się ze mnie i z mojego bohatera :)

Logan zaliczony – zacznę od tego, że wg mojej opinii naprawdę dzieci nie powinny oglądać tego filmu…bo to zupełnie inny Rosmak niż to co widzieliśmy w poprzednich dwóch częściach czy też generalnie w X-menach.. Krew się leje, flaki latają itp. sprawy – to co wielu lubi :) .. sam bohater jako aktor jak dla mnie to najlepsza jego rola zarówno w Rosomakach jak i w X-menach.. jest surowy, mało marvelowski, zrąbany życiem co niesamowicie potrafi to oddać i oglądający odnosi wrażenie że naprawdę tak właśnie jest.. film jak dla mnie dosyć fajnie nakręcony i dobrze się ogłada, może dlatego ze opowiada historię nie jakiegoś super bohatera, a niemalże zwykłego człowieka, któremu tak jak wcześniej wspomniałem życie dało w tyłek..
Efekty pewnie Piramida się przyczepi :) nie są mega ale też jakoś źle ich się nie ogląda… ale nie ma ich zbytnio dużo.. Widać że budżet nie był za wysoki … muzyka myślę że też może podejść niektórym.. Koledzy reasumując Ci co lubią takie klimaty to naprawdę warto i nikt się nie zawiedzie, a Ci co nie lubią również jestem przekonany, że może ten film podejść i miło spędzicie czas..
Wg mnie godnie się pożegnał H. Jackman z rolą Rosomaka.. W kinie prawie komplet ludzi.. i po wyjściu widać było że ludzie zadowoleni.. zaczynam mieć przekonanie że tego typu Marvele jak właśnie Logan, Deadpool może spowodować że Ci co nie lubią takich filmów (przebierańców jak to Armanig mówi) to mogą się przekonać do nich.. bo zupełnie inaczej się ogląda.. Oczywiście dla mnie Logan dużo lepszy od czerwonego stworka :) i oczywiście nie dlatego że mam go w swoim awatarze :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bubcio a możesz mi napisać ?? Te wszystkie filmy które kupujesz w 4k to nie są 100% 4k - dobrze kumam ?? Rozumiem że miałeś okazję widzieć filmy nagrywane na kamerze 4k i miałeś możliwość obejrzenia ich na swoim tv .. Jak myślisz - (oczywiście to Twoje zdanie) o ile jest lepiej, a może nie widzisz różnicy w jakości obrazu tych oryginalnych filmów w 4k (nagrywanych na takich kamerach np jakieś wczasy rodzinne itp) do tych filmów ala 4k, które kupujesz ? A może jest tak, że już część filmów wychodzących to już jest 100% 4k ?

Ps. żeby było w temacie to dalej są wysokie oceny tego filmu.. :)


http://www.imdb.com/title/tt3315342/?ref_=nv_sr_1
 

collider

New member
Bez reklam
Śmiejcie się ze mnie i z mojego bohatera :)

Logan zaliczony – zacznę od tego, że wg mojej opinii naprawdę dzieci nie powinny oglądać tego filmu…bo to zupełnie inny Rosmak niż to co widzieliśmy w poprzednich dwóch częściach czy też generalnie w X-menach.. Krew się leje, flaki latają itp. sprawy – to co wielu lubi :) .. sam bohater jako aktor jak dla mnie to najlepsza jego rola zarówno w Rosomakach jak i w X-menach.. jest surowy, mało marvelowski, zrąbany życiem co niesamowicie potrafi to oddać i oglądający odnosi wrażenie że naprawdę tak właśnie jest.. film jak dla mnie dosyć fajnie nakręcony i dobrze się ogłada, może dlatego ze opowiada historię nie jakiegoś super bohatera, a niemalże zwykłego człowieka, któremu tak jak wcześniej wspomniałem życie dało w tyłek..
Efekty pewnie Piramida się przyczepi :) nie są mega ale też jakoś źle ich się nie ogląda… ale nie ma ich zbytnio dużo.. Widać że budżet nie był za wysoki … muzyka myślę że też może podejść niektórym.. Koledzy reasumując Ci co lubią takie klimaty to naprawdę warto i nikt się nie zawiedzie, a Ci co nie lubią również jestem przekonany, że może ten film podejść i miło spędzicie czas..
Wg mnie godnie się pożegnał H. Jackman z rolą Rosomaka.. W kinie prawie komplet ludzi.. i po wyjściu widać było że ludzie zadowoleni.. zaczynam mieć przekonanie że tego typu Marvele jak właśnie Logan, Deadpool może spowodować że Ci co nie lubią takich filmów (przebierańców jak to Armanig mówi) to mogą się przekonać do nich.. bo zupełnie inaczej się ogląda.. Oczywiście dla mnie Logan dużo lepszy od czerwonego stworka :) i oczywiście nie dlatego że mam go w swoim awatarze :)

Teraz pytanie kto zastapi Jackmana bo ktos musi.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pytanie kto i czy będzie w tym tak dobry jak wyżej wymieniony .. profesor-również podobno to był jego ostatni film ..
 

collider

New member
Bez reklam
Moze on? Chociaz tu wyglada jak spartan ;)
Wolverine-EMGN7.jpg
 
Do góry