Wypożyczalnia filmów online - serwisy VOD, itp.

Damaranus

New member
Witajcie, zastanawiam się co jeszcze w Polsce działa o czym nie wiem, a z czego warto skorzystać aby w końcu zdecydować się na abonament i oglądać filmy i seriale. Oczywiście pomijam w tej chwili dostęp do KODI i treści które oferuje. Interesują mnie wypożyczalnie lub inne serwisy, w ramach których można oglądać filmy oraz... telewizję, w tym takie proste kanały jak TVN, TVP, itp. (nie mieszajmy polityki i wiarygodności mediów do tego tematu).

VOD.pl
Chili.tv
Player.pl
Ipla
HBO GO
Netflix

Czy na coś jeszcze powinienem zwrócić uwagę? Z jednej strony posiadamy telewizor z AndroidTV więc interesowały by mnie (a być może i kogoś jeszcze) serwisy z dostępem do aplikacji (nawet jeśli instalowane z .apk), z drugiej strony zawsze mogę próbować przesłać obraz z komputera na telewizor.

Dodam tylko że posiadam UPC z którego ostatecznie chcę zrezygnować. Myślałem nad pozostawieniem pakietu 13 programów po kablu (mogę równie dobrze kupić sobie antenę albo satelitę) i przerzucić się w całości na internet.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
ja czasem HBO GO używam ale jakość średnia.. na kompa wystarczy ale generalnie szału nie ma..
 

buldoggg

Member
Bez reklam
ja przesiadłem się na telewizje naziemna (oglądam około 10h w miesiącu) i posiadam netflix'a uhd i tylko ten serwis polecam
 
Do góry