Star wars ro

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Proszę w tym temacie pisać o swoich odczuciach po obejrzeniu tego filmu .. tak żeby w głównym wątku nie robić bałaganu i wracać co jakiś czas do tego tytułu.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Lolek.
Ludzie podobno klaskali na tym. Az strach cos napisac krytycznego, bo moze przyjda spikietuja albo i gorzej.
Do mnie daleko wiec sie nie boje.
Pierwsza polowa Ok, potem juz generalnie rozpierducha, wiec mozna sie wynudzic, jak ktos juz wyrosl. Generalnie OK. Pare fajnych sce, jakis szczatkowy Atmosik. Popierdolka z Happy Endem , bo wszyscy ida do nieba z poczuciem spelnienia albo odkupienia.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek.
Ludzie podobno klaskali na tym. Az strach cos napisac krytycznego, bo moze przyjda spikietuja albo i gorzej.
Do mnie daleko wiec sie nie boje.
Pierwsza polowa Ok, potem juz generalnie rozpierducha, wiec mozna sie wynudzic, jak ktos juz wyrosl. Generalnie OK. Pare fajnych sce, jakis szczatkowy Atmosik. Popierdolka z Happy Endem , bo wszyscy ida do nieba z poczuciem spelnienia albo odkupienia.

A VII cz lepiej Ci się podobała czy RO lepiej? I czy moja Misia dała radę ? :)

Armanig to i tak dobrze że kupisz na BR bo to raczej nie Twoja bajka :) VII cz masz na BR ?
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Po prawdzie, przyznam sie, ze troche mnie film zaskoczyl. Nie jest moze lepiej, niz zwykle, ale jest z pewnoscia inaczej. Tylko droidy sa prostolinijne i szczere. Ludzie nie mowia tego co mysla, ani nie robia tego, co mowia. Maloletni widz, jesli dotychczas nie stracil naiwnej oceny swiata,byc moze zacznie ja kwestionowac juz od drugiej sceny filmu. Nie ma rycerzy, sa szpiedzy- killerzy. Wreszcie budzacy respekt Darth Vader. Przyjemnie bylo popatrzec na wojownika, ktory wlada moca, a nie modli sie do niej.
Jak ten trend sie utrzyma, to moze spin off z Bubafatem, sorry z Boba Fettem, ;) bedzie mial stosowny charakter i zmyje, niesmak ( badz odwroci historie) po tym jak ten majacy najfajniesze gadzety w galaktyce i respekt samego Dartha Vadera (pomimo iz byl najemnikiem) tajemniczy i totalny badass, konczy jak drewniany pegg do kregli, w jakies dziurze w ziemi na pustyni w srodku piep*$@nego cyrku, czy zwierzynca.
Czego sobie i Wam wszystkim zycze. :)
 

wucash

Active member
Bez reklam
Rogue One zaliczony już dwa razy - czwartek 2D, dzisiaj 3D Dolby Atmos. Z perspektywy fana SW pewnie nie będę zbyt obiektywny. W mojej ocenie najlepszy ze wszystkich poza "świętą trójcą" :D
Mimo braku znanych nam postaci z sagi (oprócz Vadera i kilku smaczków) historia opowiedziana bardzo sprawnie i bez zbędnej zamuły. Film ma całkiem inny charakter niż pozostałe z serii, bardziej surowy, "dorosły" jeśli można to tak nazwać. Jak dla mnie najlepsze postaci to Chirrut & Baze no i K2S0. Duży plus za walory wizualne - poszczególne planety oraz rewelacyjna sekwencja bitwy w przestrzeni kosmicznej. Niech moc będzie z Wami :D
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj wywiad oglądałem z F. Jones i naprawdę miło się ją słuchało , ma odpowiedni dystans do siebie i do tego co robi jak również do tego że zagrała główną rolę w filmie co by nie mówić bardziej dla męskiej publiczności.. Ja wierzę w Nią i mam nadzieje że jeszcze kilka fajnych filmów z jej udziałem obejrzę.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zgred na razie z tego co można wyczytać to ludziom nawet podchodzi ten film.. ja po świętach idę i ciekawy jestem jak to będzie w moim wypadku..
 

Henry

Active member
Bez reklam
Byłem, zobaczyłem, mojej latorośli się podobał i to jest najważniejsze, płytkę, chcę czy nie nabyć będę musiał i tyle ;)
Dla mnie osobiście średni z plusem, 3D takie sobie.... a może w najciekawszych scenach "oko mi się przymkło" :D

Za to trailer nowych Strażników przed seansem znacznie bardziej mnie zaciekawił niż Łotr i na ten film z większym entuzjazmem pójdę, tzn. będę musiał iść, bo dzieciaki żyć nie dadzą, a i większej frajdy się spodziewam ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
TO ja się zdziwiłem po obejrzeniu Strażników bo myślałem że będzie słabo a film mi się spodobał- a kupiłem w ciemno...


Henry a VII cz bardziej Ci się podobała, czy SW RO bardziej ?
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Mnie 7 bardzo się podobała, fajnie że na jest powiązanie do poprzednich części. .. ;-) Na br obowiązkowo sobie kupię do poprzednich części. . ;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mnie 7 bardzo się podobała, fajnie że na jest powiązanie do poprzednich części. .. ;-) Na br obowiązkowo sobie kupię do poprzednich części. . ;-)

To jeszcze na BR u siebie nie oglądałeś VII cz?

To co robi Disney z ta sagą ;)
Baarrdzzooo poprawna politycznie.A to mnie się nie podoba ;)



Sprowokowałeś mnie :) pójdę w święta i zobaczę.

Ale wiesz że to kwestia gustu :) Tobie może nie podejść
 

Dubek

Member
Bez reklam
Ogólnie Rouge One to najlepsza część poza starą trylogią, moim zdaniem oczywiście. VII oczywiście też lepsza niż nowa trylogia.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Właśnie wróciłem z seansu. 2d napisy (3D nie lubie dubbingu nie trawie). Film jest bardzo dobry. VII w porównaniu do tego ssie. Dla mnie na 1 miejscu zaraz po starej trylogii. Do kina!!! To jest obowiązek.
 
Do góry