Star wars ro

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jakoś nie mogę zneźć za dużo plusów tej produkcji,oprócz tego o czym pisałem dwa swoje posty wcześniej... a plany Gwiazdy Śmierci - nuuudaaaa ;)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Znana agencja prasowa podala wlasnie, ze Disney, ustami swojego szefa Boba Igera, zapowiedzial, ze wytwornia nie bedzie korzystac w kolejnych Gwiezdnych Wojnach z komputerowo wygenerowanego wizerunku zmarlej Carrie Fisher.
Ciekawe czy ma to jakis zwiazek z wypowiedzia Piramidy? ;)
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Rouge One jest zaskakująco dobry jak na zmianę właściciela marki SW. Dobrze, że nie mieli pokusy zrobić z tego kina familijnego dla dzieci do 6 lat włącznie, więc spokojnie się wybronił. Gra aktorska może nie porywa ale jest na dobrym poziomie. Słabością są rendery, Tarkina (niestety wykorzystano mimikę ust i twarzy z Planety małp) a chwilowy render princess Lei był tragiczny, rekompensuje to jednak Darth Vader z którego czarna czerń mocy Sithów emanowała proporcjonalnie do ilości midichlorianów, tu zawiedzeni nie będziemy :) . Jaki happy end (?) chyba, że na blu-ray jest coś innego niż w kinie. Ogólnie Disney się popisał :) .
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dotrwałem do połowy, trzeba będzie zabrać się za drugą cześć.
Głównie za sprawą Felicity ; )
 

collider

New member
Bez reklam
W koncu RO obejrzane. Film wymiata. Swietnie utrzymana konwencja Nowej nadzieji. Wiele nawiazan. Ba nawet wasy pilota z epoki ;). Koncowa akcja z Vaderem klasa sama w sobie. Zero nudy, sprawnie nakrecona i opowiedziana historia. Glowni bohaterowie dali rade. Pisze glowni bo jak dla mnie Jyn i Cassian to wrecz rownorzedne role. Szczerze, chce wiecej takiego kina.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem dodatki z tego filmu - ponad 60 min ale obiektywnie patrząc w SW VII dodatki były lepsze.. jutro biorę się za film..
 
Do góry