Star wars ro

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem i tak powtórzę to co ostatnim razem pisałem, że pod względem technicznym IMAX jednak lepiej się sprawuje i nie chodzi wyłącznie o większy ekran, a wiadomo co mam tutaj na myśli - walory techniczne.
Sam film jak dla mnie jestem z tymi osobami co uważają że RO jest lepszy od SW VII … film można podzielić tak jakby na dwie części ta spokojniejsza i ta z rozpierduchą aczkolwiek to nie oznacza że nie ma w filmie fabuły tak jak jest to dla mnie w przypadku ostatniej cz. Transów gdzie tam praktycznie cały film to rozpierducha.. tutaj jest inaczej dużo lepiej się to ogląda.. oczywiście w żaden sposób nie chce tych filmów porównywać bo to dwie inne bajki. Do tego muzyka też jest fajniejsza niż ma to miejsce w SW VII.. Moja Misia „Fesility J” dała radę jak dla mnie naprawdę nieźle wypadła zarówno pod względem grania roli jak i fizycznych aspektów (w końcu to bardziej męska rola) pomimo, że komuś jednak może się nie podobać że kobieta gra główną rolę.. co wielu pisało o tym w SW VII ale dla mnie spoko.. mi to nie przeszkadza ważne żeby ta osoba fajnie grała.. Efekty specjalne jak dla mnie też na wysokim poziomie. 3d myślę że porównywalnie jest do tego co było w VII. Mi oglądało się ten film przyjemnie i fajnie spędzone 2 godziny w kinie …
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zobaczcie ile można dostać odszkodowania za aktorkę ..


50 mln dolarów odszkodowania za śmierć Carrie Fisher | Ze świata

VIII cz podobno wszystko już jest nagrane jeśli chodzi o aktorów - teraz już spece od efektów pracują nad filmem.. do IX piszą już scenariusz - pytanie jak teraz ogarnią - skoro zmarła im aktorka.. Bo ta postać musi być w filmie.. przynajmniej z tego co wyczytałem w sieci..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ciekawy jestem co to za firma była ubezpieczycielem ...:) bo jakby nie patrzeć to kobieta 60 lat miała a to nie jest mało.. 24 .12 podali w radio że Panią księżniczkę zabrali do szpitala..więc święta ubezpieczyciel na pewno miał spokojne :) Nie żeby pieniądze dla nich miały większe znaczenie jak ludzkie życie ale to jednak biznes..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla wielu będą to części 4-6 choć mi pewne rzeczy podobały się również w częściach od 1 do 3... 7 cz dla mnie spoko, choć myślałem że będzie lepiej.. RO lepiej mi się podobało..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
czyli pod względem dźwiękowym film daje radę Kolego ??? mam nadzieję że obrazik tez jest spoko.. :)
 
Ostatnia edycja:

hdtsl

Member
Disc Title: Rogue.One.2016.COMPLETE.BLURAY
Disc Size: 46,158,701,524 bytes
Protection: AACS
BD-Java: Yes
Playlist: 00800.MPLS
Size: 43,255,873,536 bytes
Length: 2:13:57.279
Total Bitrate: 43.06 Mbps

Video: MPEG-4 AVC Video / 33980 kbps / 1080p / 23.976 fps / 16:9 / High Profile 4.1

Audio: English / DTS-HD Master Audio / 7.1 / 48 kHz / 5135 kbps / 24-bit (DTS Core: 5.1 / 48 kHz / 1509 kbps / 24-bit)
Audio: English / Dolby Digital Audio / 2.0 / 48 kHz / 320 kbps
Audio: French / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 640 kbps
Audio: Spanish / Dolby Digital Audio / 5.1 / 48 kHz / 640 kbps

Subtitle: English / 33.677 kbps
Subtitle: French / 28.305 kbps
Subtitle: Spanish / 28.257 kbps
Subtitle: French / 0.392 kbps
Subtitle: Spanish / 0.147 kbps
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zobaczymy... na razie nie mogę się zabrać za "Rogue One" :wink:
Ale dziś lub jutro powinno się udać :grin:
Póki co,zerknąłem na jakieś 3 przypadkowe sceny i dźwięk wypada ok (nie wiem jak będzie w przypadku wydania Galapagos i ścieżki - DTS-HD High Resolution 7.1: angielski...).
Obraz żyleta,z dużą ilością szczegółów,aczkolwiek dla niektórych może być za dużo ziarna,chociaż jest ono dosyć drobne...
Osobiście dodałbym gdzieniegdzie więcej nasycenia kolorów :wink:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wytwórnia w USA chora by była jakby dała DTS HD MA na RP.. najlepsze ze w niemieckim zawsze jest lepiej jak w angielskim jeśli chodzi o SW..na upartego jakby była duża różnica to i w niemieckim można obejrzeć, chociaż nie cierpię tego języka.. Ale miejmy nadzieję ze będzie to poziom jak choćby w Doktor Strange
 
Do góry