Transformers: Ostatni Rycerz(2017)

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Niestety co do Megan, jak wiekszość " schodzących ze sceny gwiazd" przesadza z operacjami i psuje to co dała jej matka Natura tak na bogato...Chociaż ją to chętnie obejrzał bym w innym filmie "akcji"
Katka ma trochę racji. Ogólnie wszystkie te botoksy wyglądają tak samo, od razu widać kto gdzie szpilę wbijał. To trochę tak jak z pewnym znanym schorzeniem genetycznym (nie umniejszając nic chorym). Megan jak debiutowała to było coś...
Olga mi też podchodzi :)Olga Kurylenko - Filmweb
choć ostatnio oglądałem jakieś starocie z Kate Beckinsale - Filmweb którą mega lubię i to jak wyglądała kiedyś, a teraz to tak jakby golfa porównać do astona martina :)
No ba :)
W Przełęczy Ocalonych ta laska była fajna, skromna, sympatyczna :)
Chodzi ci o tę? :D
https://www.google.pl/imgres?******...CwKHQHTAgkQ_B0ItAEwCg&ei=105SWKroM4yZsAGBpotI
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Stare dupy ;)
Najładniejsze są młode ;)

33362c5c6ce125535eb4bbe290f6fcd7.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Uważasz,że kobieta po 30-tce (nie botoksowa) jest ładniejsza i ma lepsze ciało,niż gdy miała 18-25 lat ? ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale to nie chodzi tylko o ciało - wiele aktorek kiedy były młodszymi gorzej wyglądały jak teraz.. jedne więcej drugie mniej się upiększają ale w wielu wypadkach teraz są ładniejszymi kobietami niż to było kiedyś.. a samo ciało to wieku nie da się oszukać.. ale jak się o siebie dba to myślę że i po 30 kobiety niektóre naprawdę dobrze wyglądają. A jak się wcina słodycze i ciągle siedzi się w pracy na tyłku, a w domu przed tv to potem są takie, a nie inne efekty.. Ja zawsze mówię mniej oglądania a więcej ruchu a na pewno organizm to doceni ... oczywiście trzeba zachować rozsądek..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
....i wszystko jasne .... ale powiem Ci że znajdziesz takie tyłeczki u kobiet również po 30 stce.. :) tylko trzeba nad tym popracować.. i dbać o siebie.. a nie filmy oglądać na przemian z serialami i do tego "czipsy z kolą"
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W sumie Mądra jest :) jeśli chodzi o sport to średnio ale daje rade kobieta :), a jeśli chodzi o te 30 to na siłowni to widać czy też na wczasach jak się jest, a szczególnie tych nad ciepłym Morzem.. nie jedna 30 to bije 20 na głowę.. swoją figurą..
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Piramida, starsza wie czego chce :D młoda to by na spacer poszła, do kina a ze starszymi jest inaczej :D a zadbane też są i nie jedną małolate biją na głowke :p
 

pantomima

Banned
Piramida , Tobie rowniez polecam taka diete :) , ale wczesniej proponuje zapoznac sie z ta lektura :
 

Attachments

  • 15592103_1047316332062343_984741800_n.jpg
    15592103_1047316332062343_984741800_n.jpg
    35,5 KB · Wyś: 21

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Co to za patyk na zdjęciu ?
Wygląda jakby nic nie ćwiczył :wink:

Ja teraz masuję,6-7 torebek ryżu dziennie + około 1kg mięcha dziennie + tłuszcze i warzywa/owoce
Jak przyjdzie czas na wycinkę,to obetną węgle ;)
 
Do góry