Transformers: Ostatni Rycerz(2017)

japish911

New member
Dla mnie generalnie w tych filmach jest za dużo ludzi, za mało transformersów. Tutaj trochę niby to zmienili ale jednak za długo już ciągnęli temat i zmęczyli nim widza. Uwielbiam autoboty od zawsze ale co za dużo to niezdrowo.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pojęcie względne czy zmęczyli... patrząc na to ile mają zysku z każdej części tego filmu.. skoro chodzą do kina i wydają pieniądze na BR to znaczy że coś ich do tego skłania.. :- )
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Premiera w RP połowa października i będzie tylko wydanie w 2d.. podobno dystrybutor nie ma możliwości zamówienia w 3d tego filmu.. dziwne bo inni jakoś mogą.. :- ) aczkolwiek już ja sobie odpuszczam 3d wiec płakać nie będę.. w kinie byłem na 3d..
 

bramowicz1

Member
Bez reklam
Transformers: The Last Knight (IMAX Edition) 2017 3D Blu-Ray EUR

Premiera w RP połowa października i będzie tylko wydanie w 2d.. podobno dystrybutor nie ma możliwości zamówienia w 3d tego filmu.. dziwne bo inni jakoś mogą.. :- ) aczkolwiek już ja sobie odpuszczam 3d wiec płakać nie będę.. w kinie byłem na 3d..

W wydaniu EUR wersja 3D z audio i napisami PL.

Oto screen z menu:

http://s002.radikal***/i198/1710/73/e07f774ac1af.png
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
MI tam u dystrybutora powiedzieli że otrzymali maila że na ten region nie dali 3d .. tylko nie wiem co mieli na myśli na ten region.. np Europa wschodnia, czy np region jeśli chodzi o napisy w tym filmie.. zwał jak zwał nie ma oficjalnej wersji w 3d od Naszego Dystrybutora.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Odebrałem Transów ale powiem Wam że bida aż piszczy ... kiedyś jak nawet były wydania tylko 2d to były dwie płyty.. cała jedna płyta to dodatki... teraz tylko jedna płyta.. Mam nadzieję że technicznie film nie zawiedzie.. Ale dzisiaj idzie na pierwszy ogień OBCY :- ))
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jeszcze jest gorsza bida :) niż to co napisalem nawet dodatków na tej jednej płycie nie ma.. nie spojrzałem bo poczekałbym aż ten film będzie tańszy.. w końcu w kinie byłem.. pieprzone dziadostwo..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To kara za to że nie patrzę, a pewne rzeczy biorę za pewnik.. ale ja jestem z tych, którzy dany błąd robią tylko raz.. drugi raz nie zarobią na mnie jak nie będzie dodatków - chyba że film będzie fenomenalny.. a Transy na pewno takim filmem nie są.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem Transów więc coś wypada napisać – strasznie zawiedziony byłem bo film całkowicie był bez dodatków, a cena tak jak inne z dodatkami.. ale całe szczęście, że obronił się pod względem technicznym czyli zarówno obraz jak i dźwiękowo film jest zrobiony bardzo dobrze. Szczególnie pod względem dźwięku – myślę sobie o ile pamięć mnie nie zawodzi, że jest lepiej niż to było w 4 cz. Naprawdę każdy śmiało może testować swoje kino domowe czy też przyszłe kina domowe biorąc ten film na testy.. Obraz jest pozbawiony „piachu” tak jak to było w 1 i w 2 cz, a dzięki temu, że był kręcony kamerą IMAX to mamy obraz prawie na cały ekran przez większość filmu. Natomiast sam film oceniałem po wyjściu z kina i zdania nie zmieniam czyli dla mnie jest to lepszy film niż poprzednia część ale gorsza od pierwszych dwóch części – pomimo, że efekty i ich jakość w ostatnich dwóch częściach na pewno przebijają te z pierwszych części to jednak tamte stare coś miały w sobie czego te najnowsze części nie mają.. I nie tylko chodzi o fajną Misie.. :- ) choć fajnej dziewczyny mi też brakuje.. w takim filmie.. Ale wiadomo kto lubi to i tak film kupi wcześniej czy później jak już będzie tańszy..
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Obejrzałem Transów więc coś wypada napisać – strasznie zawiedziony byłem bo film całkowicie był bez dodatków, a cena tak jak inne z dodatkami.. ale całe szczęście, że obronił się pod względem technicznym czyli zarówno obraz jak i dźwiękowo film jest zrobiony bardzo dobrze. Szczególnie pod względem dźwięku – myślę sobie o ile pamięć mnie nie zawodzi, że jest lepiej niż to było w 4 cz. Naprawdę każdy śmiało może testować swoje kino domowe czy też przyszłe kina domowe biorąc ten film na testy.. Obraz jest pozbawiony „piachu” tak jak to było w 1 i w 2 cz, a dzięki temu, że był kręcony kamerą IMAX to mamy obraz prawie na cały ekran przez większość filmu. Natomiast sam film oceniałem po wyjściu z kina i zdania nie zmieniam czyli dla mnie jest to lepszy film niż poprzednia część ale gorsza od pierwszych dwóch części – pomimo, że efekty i ich jakość w ostatnich dwóch częściach na pewno przebijają te z pierwszych części to jednak tamte stare coś miały w sobie czego te najnowsze części nie mają.. I nie tylko chodzi o fajną Misie.. :- ) choć fajnej dziewczyny mi też brakuje.. w takim filmie.. Ale wiadomo kto lubi to i tak film kupi wcześniej czy później jak już będzie tańszy..

A jak wypada dźwiękowo do części trzeciej? Dla mnie scena z części trzeciej, kiedy robot wije się przez hale jest jedną z tych,, na których sprawdzam ustawienia kina (chyba nie tylko ja)...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie pamiętam bym musiał sobie odświeżyć ale jedno możesz być pewny - nie zawiedziesz się dźwiękiem.. choć ilość tych dźwięków jest mniejsza ale te które są naprawdę jest fajnie..
 
Do góry