Fantastyczne zwierzęta i jak je......

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A jako film spodobał się ??? Czy nie bardzo Twoje klimaty ?? W kwietniu premiera w RP ... będzie też wydanie w stilu..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mi też bardzo się spodobał ten film, jak kolejne części będą w tym klimacie będzie super..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W stilu jak ktoś by chciał w Saturnie i w MM będzie za 109 zł.. czyli praktyczne tyle samo co i zwykle wydanie.. mały prezent zrobili dla kolekcjonerów.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bym musiał iść do kumpla na sobotę lub niedzielę i oglądać innej rady nie ma.. niestety u mnie net za słaby - tak dla przykładu dzisiaj byłem w mieszkaniu u siebie które mam i tam net prędk. ponad 70 mbit/s :) co prawda to było rano ale u mnie z rana w domu jest około 40 mbit/s tylko że to chwilowe więc nie ma co się podniecać .. :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jest zdaje się opcja oglądania offline w Netflixie. Nie korzystałem co prawda, ale jak można ściągnąć na telefon, a potem podłączyć w domu i obejrzeć, to nie ma się nad czym zastanawiać. No i to jest legal, także bez obaw.
Tyle, że jak patrze teraz, to ten akurat serial nie ma tej opcji.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja w kinie IMAX byłem - jak dla mnie warto ale kino a to co będzie na BR to bywa różnie z tymi efektami.. ale jak lubisz 3d to różnica nie jest kosmos..choć niektóre filmy dla mnie które wychodzą w 3d - w cale nie kwalifikują się pod 3d..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bym musiał iść do kumpla na sobotę lub niedzielę i oglądać innej rady nie ma.. niestety u mnie net za słaby - tak dla przykładu dzisiaj byłem w mieszkaniu u siebie które mam i tam net prędk. ponad 70 mbit/s :) co prawda to było rano ale u mnie z rana w domu jest około 40 mbit/s tylko że to chwilowe więc nie ma co się podniecać .. :)

Masz możliwość podłączenia u siebie internetu bez limitów przez kabel Orange ? ;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nagraj Lolkowi na płytę i po sprawie, a Lolek Ci zapłaci 50zł i będzie na legalu, bo tyle kosztuje abo ;)
Zresztą do 4 użytkowników można.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To ja drugie 25zl za pośrednictwo, ale dorzucę "Luke Cage" :D
Ciekawy jestem czy jakby do Lolka przyszedł kolega z piratami, ale takimi które nie widział (bo np. u nas nie ma) i chciał mu sprezentować, obejrzeć ;)
 
Do góry