Kong- wyspa czaszek

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Myślę że dużo by było nie z Twojej bajki, a to co lubimy obydwaj to masz w większości wypadków :- )
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
DVd wszystkie w albumach natomiast 3d mam w opakowaniach.. a 2d tak różnie ale te co mam schowane w pudełkach to trzymam po dwa filmy w jednym opakowaniu żeby mniej miejsca zajmowały w komodzie.. nie eksponuje filmów... nie lubię tego.. a przede wszystkim dużo mniej miejsca zajmują filmy... a przepraszam koncerty na dvd i BR leżą na półce ale tego jest zdecydowanie mniej.. i leżą w takim pokoju gdzie to się nie rzuca w oczy..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Po dwa w jednym pudelku? To skad wiesz jakie masz filmy i jak je potem znalezc?

Proste z jednej strony jest okładka od jednego filmu, a z drugiej strony pudełka jest okładka z drugiego filmu :- ) Gdzieś nawet są zdjęcia - bo Piramida kiedyś prosił.. o zrobienie ..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ot właśnie już troszkę akurat te z dvd nie aktualne bo niektóre z tych dwóch stron zamienione na BR ale tak to właśnie wygląda,,, główne zadanie to ma jak najmniej miejsca zajmować.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Tylko młody idzie do żłobka i odpalam kino na full... :)
Zobaczymy czy się opłacał zakup... :)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No walsnie nie kojaze nawet playera 4k u Bipo.

To z tej okazji jeszcze dzien urlopu bedziesz musial wziac hehhe.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Dokładnie film blu ray plus drugi w 4k w cenie 50zl to żal nie kupić tej wersji... :) trafiła się okazja to kupiłem.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Po obejrzeniu filmu mogę tylko stwierdzić jedno słabo i podwzgledem fabuły i jakości dźwięku.
Dużo mu do Konga od Petera Jacksona, gdzie jest ciekawa fabuła, są sceny gdzie naprawde robi się ckliwie i wzruszajaco, a przede wszystkim jest zbudowana atmosfera tej tajemniczej wyspy. Tutaj nic takiego nie zauważyłem lub mnie nie toralnie nie wciągnęło.
Dźwięk
Myslalem, że tutaj film da popis i to na maksa, niestety ale film jest zrobiony bardzo słabo dźwiękowo i atmos też nie pomógł. Scen pod atmosa jest całe mnustwo ale cóż z tego jak realizatorzy dźwięku tego nie wykorzystali. Sam dźwięk jest taki nijaki . Niby są efekty ale bez dynamicznego wydźwięku. Nie dawno oglądałem Tarzana gdzie dźwięk to jeden dynamit i pełna energia przekazu, która wgniata w fotel a u Konga lipa.
Jak dla mnie to jeden z gorzej zrobionych filmów, bardzo słabo oj bardzo... a szkoda bo można było dopracować i wykorzystać potencjał. :-(
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak dla mnie to ten film jest zupełnie inny od wspomnianego Konga, oczywiście jest gorszy i dla mnie, ale czy aż tak zły dźwiękowo ? Musiałbym sobie przypomnieć, bo ja przy premierze oglądałem ten film, ale aż tak słabo nie było z tego co pamiętam... Mi się wydaje ( mogę się mylić), że Ty dużą uwagę zwracasz na dźwięk w atmosie, a tak będąc szczerym to jeśli film jest dźwiękowo sam w sobie bardzo dobry dźwiękowo, to i atmos wtedy swoje doda, natomiast jeśli jest skręcony dźwięk to nic nie pomorze takiemu czy innemu filmowi. Bo to już nie pierwszy raz ktoś pisze, że atmos w danym filmie za dużo nie wniósł do filmu. Choć niewątpliwe wyjątki na pewno się zdarzają i na pewno masz takie filmy, gdzie atmos swoje robi pomimo, że dźwięk sam w sobie nie robi zbytnio szału.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie dawno oglądałem Tarzana gdzie dźwięk to jeden dynamit i pełna energia przekazu, która wgniata

Już dawno pisałem, że Tarzan to jedno z lepszych wydań audio jakie dane mi było słyszeć, ale jakoś przeszło bez echa. Nawet na konfiguracji 5.1 pozycja bije na głowę większość średnich wydań atmosowych. Ta pozycja, to dobry przykład, że nie ilość, a jakość ma znaczenie, a w tym wypadku, nawet DD daje radę, bo i taką wersję miałem okazje początkowo odsłuchiwać.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie tak jak piszesz jest to świetnie zrealizowany film pod względem dźwiękowym, nawet jeśli nie ma się atmosa to brzmi fenomenalnie. Piramida kiedyś fajnie określił dźwięk w tym filmie.. :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Kong wyspa czaszki czy przełacze na 5.1 czy włączę atmosa to nadal dół gra tak samo. Scen z efektami do atmosa jest dużo tyle że tam nic się nie dzieje na suficie a powinno. Na początku jest wstęp do filmu i takie małe demo to myślałem że będzie ciekawie a tu d.....a. Trudno nie wszystkie pozycje są ekstra zrobione, ale się człowiek przekona dopiero jak kupi płytę.
 
Do góry