Filmy w DOLBY ATMOS z napisami pl

bramowicz1

Member
Bez reklam
Nowa płyta Demo Dolby Atmos March 2018:

dolby-uhd-blu-ray-demo-disc-mar-2018-f.jpg


https://www.demo-world.eu/2018/08/30/dolby-uhd-blu-ray-demo-disc-march-2018/
 

jurass

Banned
Zaraz, ale to jest z "napisami pl"?
Chyba prościej będzie zaopatrzyć się w te filmy, których fragmenty są wykorzystywane.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kilkanaście filmów, koncertów chcesz kupić, żeby odsłuchać wybrane fragmenty? Szkoda kasy i czasu. Właśnie po to są dema, wybrane najlepsze fragmenty do testów/prezentacji sprzętu i możliwości, ale bywa, że często jest kiszka.

Proponuje zagraniczne fora, ludziska sami robią składanki i zrywa to beret.
Sam miałem robić jakiś czas temu, ale oni tam robią to doskonale.
 

jurass

Banned
Zakładasz, że wszystko co zostało wybrane przez twórców składanki jest do kitu? To po co się w to bawić w ogóle? To była poza tym podpowiedź dla lola, któremu zapewne łatwiej będzie znaleźć te wykorzystane pozycje niż samą składankę tam, gdzie jej szukał.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie. Piszę, że lepiej powyższą składankę dorwać, jak zaopatrywać się we wszystkie filmy w których zawarte się ciekawsze fragmenty zawarte na ww. składance.
Ja te dema kupowałem na Ebayu w oryginale. Opisywaliśmy je. Ta zapewne też gdzieś wisi jak ktoś musi ściągać. Natomiast w porównaniu do tych o których ja pisze, są zwyczajnie kiepskie.
Ja też początkowo (jak instalowałem Atmosa) jako chyba pierwszy na tym forum dorwałem pierwsze wydanie. Też gdzieś jest pełen opis poszczególnych scen.

Natomiast, piszę też, że warto zainteresować się składankami z for zagranicznych, o ile ktoś chce mieć pakiet najlepszych możliwych testerów.
To taka dobra rada.
Ja to wszystko (lub większość) mam już u siebie, to są killery które na każdej płaszczyźnie dają obraz co w trawi piszczy (czyt. jak gra sprzęt).

Mówiąc wprost, forumowicze robią o niebo lepsze składanki tzw. możliwości sprzętu, jak te Atmosowe wydania które znamy z poprzednich edycji.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Jurass ja wole skladanki. Odpalam czy tez robie playliste siadam wygodnie i leci.

A film, to wez kazdy wlaczaj, szukaj sceny, potem zapalzuj obejzyj 30 sekund, potem nastepne szukanie itp.

Armanig jak masz namiar na forum i konkretny temat gdzie wstawiaja samorobne wstawki to sie podziel i wstaw linka.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jurass ja wole skladanki. Odpalam czy tez robie playliste siadam wygodnie i leci.

A film, to wez kazdy wlaczaj, szukaj sceny, potem zapalzuj obejzyj 30 sekund, potem nastepne szukanie itp.

Armanig jak masz namiar na forum i konkretny temat gdzie wstawiaja samorobne wstawki to sie podziel i wstaw linka.

Zgadza się, tylko tak przy okazji ma się film i o ile się podoba to jeszcze kiedyś się do niego być może wróci. Składanki są wtedy fajne jak właśnie chce się pooglądać dobre i bardzo dobre efekty w danym kodeku. Co kto potrzebuje..
 

Wild Zenon

New member
Witam,
udało mi się nabyć: HANS ZIMMER: LIVE IN PRAGUE z dźwiękiem atmos.
Wiadomo że tutaj sam atmos nie jest liderem natomiast efekt całości przy oglądaniu i słuchaniu jest piorunujący. Żadna ścieżka filmowa nie wbiła mnie tak w fotel jak to nagranie. Oczywiście nie wolno tego porównywać do filmów natomiast jakość dźwięku daje 100% wrażenie że dokładnie jest się w środku całego koncertu. Przy okazji oglądania a właściwie słuchania można poznać moc własnego sprzętu. Wg mnie tą płytę powinien mieć każdy kto ma Atmosa i nie tylko.
 

jurass

Banned
Można dopisać:

The Matrix (1999) Blu-ray UHD HDR [EUR]
The Matrix Reloaded (2003) Blu-ray UHD HDR [EUR]


Uwaga techniczna, najlepiej jakby autor wątku aktualizował listę w pierwszym poście, żeby nie trzeba było szukać po 100 stronach.



edit:

Ale chyba idea w ogóle upadła, jak widzę po dokładniejszym spojrzeniu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry