Filmy w DTS X

Bipo

Active member
Bez reklam
Witam, proponuję aby wrzucać tutaj filmy wydane w tym formacie aby było łatwiej później odnaleźć.
Proponuje aby cytować i uzupełniać listę dodając kolejny tytuł filmu.

Filmy w DTS X z napisami pl:
1 .Big short
2. Crimson peak - Wzgórze krwi
3. Daddy's home - Tata kontra tata
4. Zoolander 2
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Po wizycie w MM i pogrzebaniu troszkę w koszu promocyjnym trafiły mi się następne filmy w DTS X, które dopisuje do listy.

Filmy w DTS X z napisami pl:
1 .Big short
2. Crimson peak - Wzgórze krwi
3. Daddy's home - Tata kontra tata
4. Zoolander 2
5. Łowca i Kraina Lodu
6. Sufreżystka
7. American Gangster
8. Jarhead 3
9. Mumia powraca
10. Battleship
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Nic a nic, stałem przy koszu z filmami i pisałem na bieżąco co znalazłem... ;-) Odświeżają starsze filmy tylko w nowym formacie.. Filmy nie schodziły to zrobili w DTS X tak aby była przynęta na klientów którzy kupili nowe ampli obsługujący owy format..
Miałem ja wziąść ale mam na dvd wiec nie będę dublowal, jest jeszcze dużo filmów których nie mam w swojej kolekcji a chciałbym mieć...
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nic a nic, stałem przy koszu z filmami i pisałem na bieżąco co znalazłem... ;-) Odświeżają starsze filmy tylko w nowym formacie.. Filmy nie schodziły to zrobili w DTS X tak aby była przynęta na klientów którzy kupili nowe ampli obsługujący owy format..
Miałem ja wziąść ale mam na dvd wiec nie będę dublowal, jest jeszcze dużo filmów których nie mam w swojej kolekcji a chciałbym mieć...

Ja jak dobrze pamiętam mam w DTS HD MA...
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Zdjęcia z takimi gwiazdami,to nie są tanie sprawy :p:mrgreen::D;-)
No ale jak ktos klepie "na miejscu", w telefon, to do zrobienia zdjecia tylko 2 kliki wiecej potrzebne, albo jedna "abrakadabra".
Swoja droga, fotki w tej konkretnej sytuacji, tez by mnie nie przekonaly. Papier wszystko przyjmie, a czy miks jest DTS:X i czy jest cos wart, o tym trzeba sie przekonac empirycznie.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Nie robiłem fotek ale jak Wam zależy następnym razem jak będę to zrobię. Ja zakupiłem sobie w tej promocji po 25zl za film:
- Ex machina
- Batlleship (ten jest odświeżony w DTS X ).. ;-) bo na półce obok stoi w DTS HD

imgupload
upload pics
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
W MM jest ta promocja jeszcze do końca wakacji 2 filmy po 25zł..;-)

Mnie tam zdjecia nie grzeja, ale moznaby sie takimi fotkami podgrzac atmosfere na obcojezycznych forach.

Będę pamiętał dla Ciebie jak będę w MM to zrobię obowiązkowo fotkę...:smile:
 
Ostatnia edycja:

dread

New member
Bez reklam
Nie robiłem fotek ale jak Wam zależy następnym razem jak będę to zrobię. Ja zakupiłem sobie w tej promocji po 25zl za film:
- Ex machina
- Batlleship (ten jest odświeżony w DTS X ).. ;-) bo na półce obok stoi w DTS HD

Na pewno w Battleship od Filmostrady jest DTS:X ? Sprawdzałeś płytę na swoim sprzęcie czy zapala się odpowiedni znaczek w trakcie odtwarzania ?
Dopytuję bo na zdjęciu które wkleiłeś w opisie jest DTS HD MA i wcześniej tylko o takim dźwięku słyszałem w odniesieniu do tego filmu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bipo to rozumiem że pomimo że w menu nie ma że dźwięk jest w DTS X to u Ciebie na wyświetlaczu wyświetla się że jest takowa ścieżka ??? Bo w rozpisce na opakowaniu nie ma dts x tylko dts hd ma...

Pamiętam miałem od kogoś film i na pewno miałem taki koncert że był napis na okładce między innymi DTS HD MA a jak się włożyło płytę to był zwykły DTS ... i zwykły DTS widniał w rozpisce z tyłu na okładce..
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Na pewno w Battleship od Filmostrady jest DTS:X ? Sprawdzałeś płytę na swoim sprzęcie czy zapala się odpowiedni znaczek w trakcie odtwarzania ?
Dopytuję bo na zdjęciu które wkleiłeś w opisie jest DTS HD MA i wcześniej tylko o takim dźwięku słyszałem w odniesieniu do tego filmu.


Słuchajcie sprawdziłem teraz tą płytę bo jeszcze jej nie wkładałem do odtwarzacza i ZONK!!!!
NIE MA DTS X TYLKO DTS HD MA!!!!!!
Podejrzewam, że tamte płytki, które widziałem również będą miały tylko na opakowaniu napis a na płycie będzie DTS HD..:x
Dobrze, że nie kupowałem reszty, a najlepsze jest że na opakowaniu wzgórze krwi w ramce przy dźwięku jest napis tylko DTS 7.1. a na płycie powyższej DTS HD 5.1. Więc do momentu kiedy nie włożymy płyty do odtwarzacza tak naprawdę nie wiemy jaki mamy format dźwięku!
Więc teraz jeśli kupiłem płytkę z napisem DTS X na opakowaniu mogę ją zwrócić chyba bo nie me tego za co zapłaciłem..?
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak jak myślałem to można było zauważyć na koncertach .. ze podobnie mają powypisywane cuda z tyłu a rzeczywistość jest inna.. jak z tyłu przy Menu że tak powiem nie ma danego formatu to tylko jest to co jest tam napisane.....
Dlatego napisałem że z Mumią coś Ci się Kolego pokręciło..

Ale Łowca i królowa lodu ma DTS X :)

Możesz wtedy zwrócić jeśli przy napisie Dźwięk masz napisane DTS X - jeśli tam nie ma takiego napisu to fakt że coś napisane na opakowaniu nie powoduje że możesz zwrócić taki film.. chyba że trafisz na dobrego kierownika sklepu.. Z tyłu jest ala Menu dźwięk , napisy itp i na to trzeba patrzeć..
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Zobacz sobie na Wzgórze krwi tu przy Dźwięku nie ma też ani słowa DST X tylko tak jak przy Batlleship wspomniane nad tabelką:



20mb image hosting


Po uruchomieniu płytki w odtwarzaczu mamy możliwość wybrania:
-DTS X
-DTS X Headphone



free upload pictures

[/QUOTE]
 
Ostatnia edycja:
Do góry