Dzień niepodległości 2

Arbuz33

New member
Ja go nie dawno oglądałem w kinie. Fabuła nie jest porywająca, ale efekty są oszałamiające. Już nie mogę się doczekać, jak oglądnę go w moim domowym kinie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam dzisiaj z bratem zaliczyłem w kinie ... jestem zdani co kolega wyżej napisał - jeśli chodzi o fabułę to nie porywa zbytnio, natomiast efekty jak dla mnie są fajne.. generalnie 2 godziny nie cale spoko minęło.. na Br do kupienia :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Świat idzie do przodu, to normalne, że w remake'ach efekty są lepsze, lepsze metody szybsze komputery, itd.
Tak samo normalne, że w pierwotnych wersjach skupiano się bardziej na fabule, grze aktorów, efektów specjalnych nie było aż tak spektakularnych jak dziś.
Dziś filmy powstają głównie po to by zaprezentować nowe efekty, moce obliczeniowe procesorów graficznych, itd. Tym zwabia się ludzi do kin - efektami. Reszta jest na drugim planie...
Szkoda.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Nie do końca. Czasem te efekty po 10 latach rażą w oczy. Nie zawsze wysoki budżet i dopracowanie ;) A patrząc pod kątem terminatora 1 i 2 to 3, 4 i 5 to cofnięcie się wstecz :popcorn:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To prawda,dzisiejsze CGI,przebija te,które było kiedyś,chociaż dużo samych makiet,w starych filmach,wyglądało bardzo realistycznie.
Dodatkowo dziś,często korzysta sie z CGI,zamiast używania prawdziwych środków pirotechnicznych (jak zazwyczaj kiedyś),co w niektórych produkcjach wygląda słabo (np. "Londyn w ogniu") ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bo w dzisiejszych czasach jak się chce CGI mieć na poziomie to musi iść za tym kasa plus do tego jednak muszą być również makiety itp. - bo same ekrany niebieskie czy zielone to szału nie będzie.. Film na pewno byłby lepszy jakby zagrał w nim odpowiedni"murzynek" niestety pewnie tyle chciał kasy że zrezygnowano z niego - pewnie błąd ale teraz to już producenci bardziej o tym myślą. Bo zarobiliby więcej kasy.

Ja tam byłem w kinie i na BR też kupię.
 
Do góry