"fake" HDTV

Fiero

New member
Witam.
Może to dobry pomysł (a może beznadziejny) ale przydałaby się lista filmów które mają być HD ale takimi niesą.
Mam na myśli filmy ściagane z sieci p2p. Ostatnio sciągłem sobie film Blade Runner "BR 1080i to XVID by The Sixth Replicant" po ściągnieciu okazało się że film nie jest 1080i jakby mozna było wywnioskować z nagłówka tylko w 1024x426. Ściagłem też Gwiezdne wojny "SWII HD-DVDrip 720p" Dzwięk tylko dwa kanały i format nie 16/9 a 4/3. Rozdzielczość odpowiednia ale reszta....

Może komuś przyda się takie info żeby potem nieściagał niepotrzebnie 8giga przez kilka dni tylko poto żeby się wkurzyć.
Pozdrawiam.
 

Fanek

New member
Bez reklam
MI szczerze mowiac ani razu jeszcze nie przydarzylo sie sciagnac, cos czym nie jest, moze dlatego ze sciagam ze sprawdzonych zrodel: hdbits i bit-hdtv.
Kilka razy trafilem tylko na filmy, ktore mialy byc HD, a w rzeczywistosci byly podnisione do rozdzielczosci jak w 720p i dodany byl DD 5.1 , ale kolory np. nie byly tak perfekcyjne jak powinno byc w HD rip. Pozdro.
 

Gollum

New member
taaa sciagac cos z mule :)

torrentreactor.net
torrentspy.net
na pewno cos znajdziesz a i szansa na fejka mniejsza.

A teraz tak serio.
załóżmy ze zassalem z mule jakis szit i w akcie frustracji by bylo zabawniej zmieniam jego nazwę i dane na cos innego. Ty to sciagasz. i co? szit goni szit.
P2p a juz szczegolnie emule to jedna wielka pomyłka. lepiej z torrentow przynajmniej mniejsze ryzyko
 
Do góry