Filmy w UHD

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Oby tak właśnie było, ale znając życie to tak pięknie to nie będzie :)


Zauważyłem również, że filmy w 4K jak na razie są tylko w 2d ..


Do tego też zauważyłem że np. film PAN na BR jest w Atmosie - przynajmniej tak jest na aukcji na allegro a w 4k jest DTHD ...
patrząc na zdjęcie z filmu PAN - obraz może być fajny -(choć taki czyściutki to chyba nie będzie) - jak również sceny w 3d :) nie wspomnę o dźwięku



screen shot on pc
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Na alleg.... pojawiły się już pierwsze filmy UHD do kupienia ale bez napisów polskich... ;-) 169zł.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Większości jest tak jak piszesz z tych które są obecne ale podobno kilka jest natywnych ... w rozdzielczości 4k.. najlepsze jest to że w projektorach pewnie dalej będzie 3d.. zobaczymy co będzie w przyszłym roku z tv i czy będą wsadzać te firmy które mają w tym roku 3d.. i ciekawy jestem czy Samsung wróci bo on lubi wracać z pewnymi rzeczami tak jak to było w smartfonie w s7.

Co do ceny to jeśli na allegro kosztuje 169 a wiadomo że tam taniej jest skąd oni kupują to w RP nasi dystrybutorzy myślę że cena na początek około 180-200 zł będzie za film.. to naprawdę musi być dobry maniak żeby za taką cenę kupił film..
 

pantomima

Banned
Znalazlo by sie kilku takich na forum ;) (joke) .
Filmy w uhd stanieja , to pewniak . Jak na start to i tak te ceny nie sa wygorowane.
Wydanie blu ray to tak 100ka +-, wiec te 80zl wiecej za uhd to nie az tak duzo .
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Jeśli bym miał taką 520sonego w swojej projekcji to i by mnie pewnie było stać na filmy... ;-) A tak trzeba się cieszyć z blu ray bo ceny spadły i to bardzo. Niekiedy nowości można wyhaczyc poniżej 50zl.. ;-)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Taa, a dwu letni snajper 80 zł... Top gun jeszcze.więcej letni i 70... Nic nie spadło, chyba że filmy gimnazjalne
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Od czasu do czasu coś spadnie a tak to niestety starocie zauważyłem że jak kosztowały tak kosztują co prawda bywa że na coś jest promocja - ale generalnie różowo nie jest chyba że założymy okulary oczywiście różowe. Caparzo napisał dwa przykłady, a tych jest znacznie więcej gdzie starocia kosztują swoje pieniądze..
 

Bipo

Active member
Bez reklam
No właśnie z tymi filmami na które się czeka aż pójdą w dół to nie jest tak różowo... Ja na snajpera też czekałem swoje i postanowiłem go nabyć bo cena ani myśli zejść w dół... ;-(
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie ten film to na raz - końcówka filmu największe na mnie zrobiła wrażenie.. np film Ocalony dużo lepszy jest dla mnie..
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Lepszy t ofakt :) ale snajper ma to coś, co lubie. Dlatego kupie. Ale swojej zasady nie złamie :p nie dam ponad 50 zł żerującym ;)
 
Do góry