Filmy w UHD

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak się ma tablet z biedronki to nie dziwota ;)
Mi tak zamulił iPad 3 po aktualizacji, że nie da się z tego korzystać, albo da się, tak jak na ww.
Na szczęście Samsung daje rade i nie zamula.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mówię o Samsungu....,ale bardziej prostokątne jak S2 (podobne do Iphoncośtam mi nie leżą.)
W Tym momencie S1 jest najlepszy jak dla mnie ("pro" z LCD już nie biorę pod uwagę) ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Łap,zabaw się :mrgreen::-D;)

giphy.gif
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Właśnie się nad nim zastanawiam.
8 cali to nawet w kieszeń powinien się zmieścić (?)
no nie rurki ;)

Nie noszę rurek to nie wiem, ale do normalnych spodni też raczej nie włożysz.
Chyba, że do tylnej kieszeni na wcisk ;)
Tablet pierwsza klasa, polecam. Obejrzałem na nim sporo seriali/dokumentów, świetnie się sprawdził.
Ekran wymiata, zresztą wygląd też bomba.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Masz wersję LTE,czy tą bez możliwości włożenia karty sim ?

Może jakiś oddzielny wątek by się przydał...;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Cytuję :

"Kolejne z czołowych studiów filmowych Hollywood – Lionsgate, ujawniło jakie tytuły zobaczymy pośród pierwszych filmów wydanych w nowym formacie Ultra HD Blu-ray. Będą to Sicario, The Last Witch Hunter, Ender’s Game oraz The Expendables 3.

Pierwsze dyski wytwórni dostępne będą od 1 marca tego roku, co zbiegło się z premierą jednego z pierwszych odtwarzaczy Ultra HDBlu-ray, a dokładnie urządzenia Samsunga.

Wszystkie wymienione tytuły wydane zostaną w 4K z HDR. Aby skorzystać jednak z HDR pamiętajmy, że nasz TV musi obsługiwać taką funkcję, a najlepiej gdy jest to model certyfikowany jako „Ultra HD Premium”.

Sicario, Ender's Game oraz The Expendables 3 posiadają ścieżkę dźwiękową Dolby Atmos, podczas gdy w przypadku The Last Witch Hunter obsługiwany jest format DTS:X. Aby cieszyć się wspomnianymi formatami, potrzebny jest system nagłośnienia z ich natywnym wsparciem.

Lionsgate nie powiedział nic o kolejnych, nadchodzących tytułach i o ewentualnej dostępności poprzez serwisy streamingowe.

W każdym pudełku znajdziemy dysk Blu-ray oraz voucher „Digital HD” pozwalający na pobranie cyfrowej kopii. Na płytach znajdziemy też sporo różnych dodatków. Sicario oraz The Last With Hunter dostępne będą w cenie 42.99 dolarów, natomiast sugerowana cena za Ender’s Game i The Expandables 3 wyniesie 22.99 dolarów. "

Patrząc na ceny w USA w RP myślę że 200 zl jest nie wyjęte.. :-( za pewne filmy...
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Jak polski film....( o ile to można nazwać filnem ) disco polo będzie w 4k też kupisz :p
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wszystko kwestia ceny i kiedy takie filmy się pojawią u nas w RP... bo jak powiedzmy mam chęć obejrzeć film PAN, a w 4k będzie on dostępny za rok i do tego 50-70 zł droższy od filmu na BR to ja dziękuję.. postoję chyba że ktoś mi sprezentuje tv z 90-100 cali :) .. też pytanie kiedy takie firmy jak Denon, Marantz, Onkyo itp. zrobią swoje odtwarzacze 4k i w jakiej one będą cenie..
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Wszystko kwestia ceny i kiedy takie filmy się pojawią u nas w RP... bo jak powiedzmy mam chęć obejrzeć film PAN, a w 4k będzie on dostępny za rok i do tego 50-70 zł droższy od filmu na BR to ja dziękuję.. postoję chyba że ktoś mi sprezentuje tv z 90-100 cali :) .. też pytanie kiedy takie firmy jak Denon, Marantz, Onkyo itp. zrobią swoje odtwarzacze 4k i w jakiej one będą cenie..

Tez jestem ciekaw kiedy, obstawiam że za znaczek denon lub Marantzu trzeba będzie kilka tys. Więcej zapłacić od takiej ceny samsunga..:D Niech szybko wchodzą płytki 4k to Blu ray będzie w cenie DVD...;-)
 
Do góry