Filmy w UHD

bubafat

Active member
Bez reklam
Tylko czy bez ulubionych postaci i aktorow, którzy je kreują, to będzie to samo GoT, które fascynuje rzesze fanów?
 

RAF1977

Banned
Fajnie, jak by był bardziej zgodny z książkąbo aktualny, sporo się różni od książki.

Słuchałem audiobook i oglądałem serial, jednocześnie.
Sporo różnic wyłapałem.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Rzadko kiedy film opiera się w dużym stopniu na książce - niestety, bo czasem dużo na tym traci.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
DYmeScYXcAEia2c.jpg
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
No jak zrobili go w atmosie na tej płycie to może być naprawdę dobrze dźwiękowo z uwagi na masę efektów gdzie można dołożyć na sufit..;-)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
No jak zrobili go w atmosie na tej płycie to może być naprawdę dobrze dźwiękowo z uwagi na masę efektów gdzie można dołożyć na sufit..;-)

Trzeba mieć nadzieję, że ogólnie dźwięk jest znacznie lepszy niż to co jest na BR.. bo na niektórych filmach na dvd w dolby digital jest lepiej albo porównywalnie niż na tych wydaniach tych filmów.
A jak widać z tego co piszecie niektóre filmy w atmosie szalu nie robią.. więc trzeba mieć nadzieję , że ogólnie dźwięk zostanie poprawiony, a Ci co mają atmos dodatkowo będą mieć troszkę więcej uśmiechu na twarzy.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida świetny film - własnie nie dawno przypomniałem sobie tę pozycje.. ale to też dlatego, że ulubieniec maluchów :) to pierwsza liga aktorska..
 
Do góry