Filmy w UHD

Pakolo

Active member
Bez reklam
Warto, bardzo dobra jakość obrazu i nieźle wypada w atmosie. Polecam odcinek z bitwą w nocy w ostatnim sezonie. To co jakościowo zaoferowało hbo - śmiech na sali.
 

DrWredman

Active member
A ja dziś odświeżyłem...
Genialny film!

20210905-003805.jpg
 

DrWredman

Active member
A dziś było

20210910-000731.jpg


Niektórzy twierdzą, że to gniot, ale ja odebrałem go jak ludzką wersję Odysei... dający trochę do myślenia.

Film zrobiony z rzadko ostatnio wyszukanym klimatem.
Mnie się podobał więc zostaje na półce.
 

DrWredman

Active member
Siema Zochu, 4K jeszcze nie mam, jest wiele wątków, które mają na to wpływ, głównie związanych z budową domu, którą niebawem rozpoczynam. Dedykowana salka, czy projektor w salonie? A jeśli w salonie to może bez telewizora, więc może projektor krótkiego rzutu.

A z drugiej strony, przeprowadzka pewnie za 2 lata, więc i projektor może się zmienić drugi raz.

Obecny Panasonic coś nie może znaleźć klienta, dlatego zakup nowego wciąż się przeciąga. Być może długie jesienne wieczory przyspieszą decyzję.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kiedyś takie zdjęcia porównawcze widziałem jak wchodziło FHD, przy czym pierwsze miało podpis SD, a ostatnie FHD. Nic się nie zmieniło widzę, po za cyferkami w grafice.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A dziś było

20210910-000731.jpg


Niektórzy twierdzą, że to gniot, ale ja odebrałem go jak ludzką wersję Odysei... dający trochę do myślenia.

Film zrobiony z rzadko ostatnio wyszukanym klimatem.
Mnie się podobał więc zostaje na półce.

Dla mnie film na raz, ale ważne że Tobie się podoba. Innym nie musi.
 
Do góry