Rady dla lamera...

dasintra

New member
Witam...
Jestem poczatkujacym beginerem jezeli chodzi o HDTV
Potrzebował bym pare rad..
Mianowicie jak znalazłem na forum aby ogladac filmy z serii
HDTV x264 wystarcza 2 rzeczy
1.ffdshow
2.VLC player

Obie juz mam i filmik działa..

Ale prosze o ewentualne porady w jaki sposob konfigorwac oba te programy by otrzymac jak najlepsza jakosc..

Pozdrawiam i z gory dziekuje..
 

matix

New member
media player classic

polecam media player classic. raz ze mniej zjada systemu na ripach niz vlac a poza tym bardzo ladny obraz daje... a i jak masz ffdshow to juz wiele sie nie da zrobic no chyba ze masz upiekszacz w postaci pure video na GF albo AVIVO na ATI
 

dsk

New member
matix napisał:
polecam media player classic. raz ze mniej zjada systemu na ripach niz vlac a poza tym bardzo ladny obraz daje... a i jak masz ffdshow to juz wiele sie nie da zrobic no chyba ze masz upiekszacz w postaci pure video na GF albo AVIVO na ATI

MP Classic ma male mozliwosci, najlepiej KMPlayer - mozna ladnie skonfigurowac, kilka renderów do wyboru - swietna sprawa
 

dnc

Moderator
VIP
dsk napisał:
MP Classic ma male mozliwosci, najlepiej KMPlayer - mozna ladnie skonfigurowac, kilka renderów do wyboru - swietna sprawa

Jak MP Classica odpowiednio skonfigurujesz to też możesz mieć multum możliwości wyboru kodeków i renderów. Kwestią podstawową jest odpowiednie przygotowanie programu do pracy.
 
Do góry