filmy seriale nowe

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolo ja żartuję :) , wiele seriali jeszcze na oczy nie widziałem, ale GOT bardzo mi się podoba.. Tak jak i np serial Pacyfik...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj drugi odc. GOT obejrzałem i dalej uważam, e kolejny sezon trzyma poziom i z niecierpliwością czekam na trzeci odc, a wtedy przekonamy się jak nakręcili bitwę, o której tak głośno się mówi i która ma zrobić wrażenie na oglądających.***
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jestem już na miejscu to obejrzeliśmy trzeci odc. GOT w sumie podobał mi się, ale to co najgorsze jest w tym serialu to jakość jaka jest prezentowana na HBO to widać, a właściwie nie widać i ten odcinek dobitnie to pokazał, zdecydowanie za ciemno. Mówią, że na BR jest to znacząco lepiej, więc to dobra wiadomość jest dla tych, którzy jednak zdecydują się na zakup całości tego serialu na tym nośniku.. Ale patrząc obiektywnie dalej uważam, że jest to jeden z najlepszych seriali, jakie zostały nakręcone do tej pory. Jest klimat i jest to coś, że chce się czekać do kolejnego poniedziałku, aby obejrzeć kolejny odcinek. Dzisiaj czwarty odcinek i zobaczymy co dalej...
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No i koniec GOT...Finałowy odcinek już za nami...Oczywiście nie będę zdradzał fabuły, ale liczyłem, że inaczej to się zakończy... Wszystkim fanom polecam!
 

dluor

New member
Wielka Gra o tron. Tylko z zastrzeżeniem do siódmego sezonu. Niestety ósmy okazał się być porażką. Nawet została stworzona petycja do HBO o zrobienie całkowicie 9 sezonu od początku. Podpisało ją 1,5mln osób, więc coś w tym musi być.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Przez trzy dni obejrzałem dwa odc. nowe serialu zasada przyjemności i na razie powiem szczerze myślałem, że będzie lepiej.. ale poczekamy ...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Trzeci obejrzałem i niestety dalej jak dla mnie za mało emocji i jak to mówią za mało kryminału w kryminale, zero napięcia.. akcja zdecydowanie za wolno się kreci.. 4y odc. nagrałem jak będzie podobnie to przestaje oglądać , szkoda czasu i oczu.
 
Do góry