filmy seriale nowe

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mi również, świetnie gra Żurawski.. nawet "głupi" ból kręgosłupa to człowiek odnosi wrażenie jakby naprawdę miał problem.
 

japish911

New member
Ogląda ktoś ten Krypton i może coś powiedzieć? A raczej tylko - warto czy szkoda czasu? Bo ocenę na filmwebie ma całkiem niezłą ale już nie raz się na tym przejechałem. Zwłaszcza, że DC ewidentnie mam problem z serialami i filmami o superbohaterach i boję się, że będzie to zbyt cukierkowe.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A jak Wam podszedł ostatni odcinek Kruka? Dla mnie powiem szczerze średnio.. ale całościowo uważam, że warty jest obejrzenia.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem pierwszy odcinek serialu Ostre przedmioty i powiem tak nie jest źle, ale żeby więcej powiedzieć to trzeba obejrzeć jeszcze ze dwa i wtedy można bardziej szczerze powiedzieć. Jeden z producentów audio nieźle się zareklamował pokazując swoje zabawki - mam na myśli Moona, bo gramofon nie wiem od jakiego Producenta był pokazany.. natomiast sam serial ma swój klimat, ale musi się rozkręcić. A. Adams potrafi grą swoją zachęcić do oglądania filmów czy to seriali w których bierze udział.
 

AMP

New member
Obejrzałem już dwa odcinki serialu Krypton - dalej chyba nie dam rady..


Ja odpadłem po pierwszym...

Oglądał ktoś "Happy!" ? - jest po prostu genialny! Zdjęcia, klimat, czarny humor fenomenalny. Po tytule, trailerze i zarysie fabuły nie wierzyłem, że to może być takie dobre.
 
Do góry