Wymiana filmów Blu-ray

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Zgodnie z zapowiedzią, chciałbym zapoczątkować nowy zwyczaj na forum, a mianowicie podawanie nazw filmów na BD, które kupiliście/dostaliście, obejrzeliście i teraz jakoś nie planujecie ponownych seansów, bo:
- film nie jest tego wart,
- macie za dużo nowości do oglądania,
- nie macie zwyczaju oglądania jednego filmu dwa razy,
- macie dwa egzemplarze,
- etc., itd., itp..

Warunek: FILMY/PŁYTY/PUDEŁKA MUSZĄ BYĆ W STANIE IDEALNYM LUB MUSI SIĘ POJAWIĆ INFORMACJA O EWENTUALNYCH USZKODZENIACH. DODATKOWO NALEŻY ZAWSZE PODAĆ INFORMACJĘ NA TEMAT POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ.

A przechodząc do meritium, chodzi o zapoczątkowanie ruchu wymiany filmów. Zarówno wymiany "na jakiś czas" jak i "na zawsze". Wymiana jest o tyle lepsza, że nie tracimy na kasie. Przy sprzedaży zawsze (lub prawie zawsze) dostaniemy mniej, niż zapłaciliśmy, a ta kwota nie wystarczy na kolejny film :/

Zatem zaczynam od sześciu swoich tytułów. Będzie ich więcej, ale na razie czekają na swój pierwszy raz ;P a kto wie, może mnie oczarują :p

Zatem (wszystkie płyty w stanie PERFEKCYJNYM!):

1. Terytorium Wroga - film francuski, strzelanie w Afganistanie, obraz na cały ekran, bez czarnych pasów, grają m.in. Diane Kruger, Djimon Hounsou i Tchéky Karyo. Polskie napisy i polska ścieżka dźwiękowa. Dobry, ale Helikopter w Ogniu to nie jest :p

2. Zamiana Ciał - komedia amerykańska z Olivią Wilde, Ryanem Reynoldsem i Jasonem Batemanem. Tematyka jak w filmie Vice Versa. Zamiana ciał. Poziom żartów jak w Kac Vegas, Polowanie na druhny, itd. Dosadnie, bez tabu. Komedie raczej oglądam raz, bo potem już tak nie śmieszą. Pełen polski pakiet.

3. Piraci z Karaibów na nieznanych wodach (IV) - tu chyba wszystko wiadomo. Moim zdaniem najsłabsza część sagi, ale raz trzeba obejrzeć. Pełen polski pakiet.

4. Star Trek w Ciemność 2D + 3D - tu też chyba wszystko wiadomo. Film na dwóch płytach. Dobre kino, efekty powalające, dźwięk i obraz rewelacja. Ja po prostu wolę Star Wars :p Ale raz obejrzeć mus! Pełen polski pakiet.

5. Wolverine (ten ostatni, najnowszy) 2D + 3D Extended edition - i znów bez komentarzy. Film na dwóch płytach z czego ta 2D jest w wersji o kilkanaście minut dłuższej, bo ma sceny, których nie było w kinie. Film do obowiązkowego jednokrotnego zaliczenia. Dla mnie najlepszy ze wszystkich powiązanych z sagą X-Men. Pełen polski pakiet.

6. Bitwa o Los Angeles 4K Mastered - polskie napisy, ale bez polskiej ścieżki dźwiękowej. Zawiera hasło Ultraviolet, którego nie użyłem, więc nabywca będzie miał możliwość oglądania filmu z chmury. Kino dobre, taki Helikopter w Ogniu ale z obcymi. Obraz w standardzie x.v.Colour. Efekty bajka. Fabuła - naciągana. Trochę zbędnego patosu. Ale jak napisał WiTT "można super porumotać głośnikami". Dla mnie film bardzo dobry, ale do obejrzenia raz.


I właśnie powyższe filmy chętnie wymienię, a jeszcze chętniej w Warszawie lub w okolicach. Póki co armanig pierwszy w kolejce, aczkolwiek dopiero teraz podaję tytuły, więc może się jeszcze rozmyśli.

Pozdrawiam,
R.

Edytowano przez admina
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Powinieneś przy każdym tytule podać informacje o Audio, w jakim systemie dźwięku jest zakodowana i ile kanałów.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
DTS-HD MA z wyjątkiem Star Treka, który jest Dolby TrueHD.

Kanałów w każdym wypadku jest 5.1 lub 7.1.

To przecież standard na BD. Dokładnie zawsze można sobie sprawdzić na blu-ray.com :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Do wymiany Blur ray na inne, które by mnie interesowały...;-)

1.Hobbit niezwykła podróż: 2-płytowa wersja specjalna: 7.1 DTS-HD MA, DD 5.1. Dubbing polski (16x9,2.4:1)

2. Bajka 3D Klopsiki i inne zjawiska pogodowe: 5.1 DTS-HD MA English, DD 5.1. Dubbing polski, napisy polskie (16x9, 2,35:1)

3.Rekiny w 3D: 5.1 DTS_HD MA HR english, polski 5.1., napisy polskie (16x9, 1,78:1 cały ekran bez pasów ;-) )

4.Delfiny i wieloryby 3D, 5.1 DTS_HD MA HR english, polski 5.1., napisy polskie (16x9, 1,78:1 cały ekran bez pasów ;-) )

5. Głębie oceanu 3D 5.1 DTS_HD MA HR english, polski 5.1., napisy polskie
(16x9, 1,78:1 cały ekran bez pasów ;-) )

Najlepiej ktoś z Warszawy i okolic...;-)
 
Ostatnia edycja:

NormanES

New member
To i ja coś dorzucę. Kupiłem wczoraj na skraju jutra, dziś dostałem drugi egzemplarz na uro w folii. Wymienię się na coś "świeżego". Niekoniecznie musi być w folii. Najlepiej Warszawa (jestem całą niedzielę). Godzillę mam.
Może x-men nowy.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chyba ja mam (o ile nie pożyczony), a co chcesz wymienić na "Na skraju jutra"? ;)
Swoją drogą, jest tam kilka świetnych efektów, a film też niczego sobie.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
W razie czego mam na wymianę: "Prometeusz" 2D+3D, ( napisy, lektor), "Best of 3D" , "Rytuał" ( napisy, lektor), "Alien Anthology" ( Eng, 6 Blu-Ray).
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bliskie Spotkania 3 Stopnia to chętnie bym przytulił, ale nie bardzo mam co na wymienę, bardzo przywiązuje się do moich filmów :)
Moja płytka zaginęła w akcji (czyt. znajomi).
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
"armanig" , ten film już jest twoim. Pamiętasz do kogo ja zwracałem się kiedy kupowałem swoją pierwszą figurkę "Predatora" ? Do "armanig":). Ale musisz trochę poczekać , bo mam niespodziankę. Pracuję nad nią , tylko że stały brak czasu. Jak skończę swój ( twój) projekt , wtedy będziesz miał i to i drugie. Ja swoje słowo zawsze trzymam. Pozdrawiam.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
"armanig" , ten film już jest twoim. Pamiętasz do kogo ja zwracałem się kiedy kupowałem swoją pierwszą figurkę "Predatora" ? Do "armanig":). Ale musisz trochę poczekać , bo mam niespodziankę. Pracuję nad nią , tylko że stały brak czasu. Jak skończę swój ( twój) projekt , wtedy będziesz miał i to i drugie. Ja swoje słowo zawsze trzymam. Pozdrawiam.

Pamiętam ;) To się cieszę niezmiernie :) Pozdrawiam.
 

KRW

New member
Nie mam nic na wymianę jeszcze, ale chętnie odkupię "Pociąg" Kawalerowicza na blu poniżej ceny sklepowej.

pzdr
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Pozbierało się u mnie trochę płyt Blu-Ray , które mam w podwójnym wydaniu. Pozbywam się następujący pozycji:
PROMETEUSZ 2D+3D Dabling+Napisy PL IMPERIAL
ALIEN ANTOLOGY 6 płyt. Brak PL. ENG. ( Perełka:razz:)
GLADIATOR 1 płyta Dabling+Napisy PL. TiM
HOBBIT Niezwykła Podróż 2 płyty Napisy PL. Wydanie Niemieckie .
HOBBIT Pustkowia Smauga . Wydanie 4 płyty. Dabling+Napisy Pl. Galapagos. UWAGA! Płyty 3D podarowałem. Tylko 2 płyty 2D!!!

Filmy i pudełka w stanie makabrycznym:D Bardzo drogo;-)
Bardzo proszę nie prosić o pojedynczych płytach. Oddam tylko całość. Najlepiej odbiór osobisty w Warszawie. Czołem i info na priw. :bober:
 
Do góry