Wymiana filmów Blu-ray

Bipo

Active member
Bez reklam
Jest ktoś chętny na zamianę 4 filmów na DVD na 1 Blu ray...?
Moje filmy do podmianki to:
- Transformers 1,2,3 oraz Awatar.
Jeśli by się ktoś chciał podmienić na jakiś film, którego nie mam w swojej kolekcji proszę pisać..
 

malin1976

Member
Mam na wymianę dwa tytuły na płytach blu ray kupione niedawno w mediamarkt . Raz obejrzane i wystarczy :
Kapitan Phillips
Wściekły byk
 

PIGMENT33

New member
Witam. Poszukuję do swojej kolekcji filmu na BD "Les aventures extraordinaires d'Adčle Blanc-Sec". Kupiłem go na All.... ale ma wtopione napisy w obraz ( takie to cuda teraz sprzedają) więc go zwróciłem. Może ktoś z szanownych forumowiczów ma sprzedać/pożyczyć taki film bez napisów wtopionych w obraz z francuskim DTS-em? Napisy sobie sam spreparuję. Pozdrawiam.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jest ktoś chętny na zamianę 4 filmów na DVD na 1 Blu ray...?
Moje filmy do podmianki to:
- Transformers 1,2,3 oraz Awatar.
Jeśli by się ktoś chciał podmienić na jakiś film, którego nie mam w swojej kolekcji proszę pisać..

To miałeś te filmy na dvd?
 

DrWredman

Active member
Oddam film w dobre ręce

Jakimś przypadkiem zakupiłem drugi egzemplarz, więc pomyślałem, że (jak kolega armanig) oddam chętnemu, który jest w potrzebie. Film w cenie wysyłki. A jeśli będę miał gest, jak armanig to i wysyłka będzie gratis ;). Dzięki armanig za zapoczątkowanie nowej świeckiej tradycji.

Kto chętny na:

0-DF005-FF-F1-E7-4-E96-B2-CD-190-AACAA1150.jpg
 

dmk84

New member
Jakimś przypadkiem zakupiłem drugi egzemplarz, więc pomyślałem, że (jak kolega armanig) oddam chętnemu, który jest w potrzebie. Film w cenie wysyłki. A jeśli będę miał gest, jak armanig to i wysyłka będzie gratis ;). Dzięki armanig za zapoczątkowanie nowej świeckiej tradycji.

Kto chętny na:

0-DF005-FF-F1-E7-4-E96-B2-CD-190-AACAA1150.jpg

Szczerze to bym przytulił ten film:D
Jak dla mnie całkiem fajny,pamiętam jak po kupnie suba testowałem go na tym filmie:D Jest tam scena jak Tom spada po tym jak pęka lina-myślałem wtedy że drzwi mi z zawiasów spadną hehe.
Panie Doktorze jestem chyba pierwszy w kolejce:D
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Szanowne Grono,
Czy jest na forum ktoś z:
- Tych
- Gliwic
- Szczecina
- Legnicy
Kto zechciałby mi pomóc w zakupie filmu 13 godzin w Mediamarkt? Czy mieszka ktoś w okolicy i wybiera się może na zakupy do MM?
Niestety możliwy jest jedynie odbiór osobisty w ww. sklepach MM, nie mogę zamówić ani kuriera ani paczkomatu.
Oczywiście koszty wysyłki pokrywam, pozostanie także mój dług wdzięczności :)
Ewentualnie gdyby ktoś chciał sprzedać ten film to chętnie przygarnę
 
Do góry