Wymiana filmów Blu-ray

LE21

New member
Witam. Ja także mam film na BD do wymiany:

Mechanik Prawo zemsty z Jasonem Stathamem.

Język: angielski (DTS HD Master Audio 5.1); polski lektor (DTS HD Master Audio 5.1);
Napisy: polski
1,78:1, 1080/50i
 

KusiolekM

New member
Wymiana Bluray 3D

Mam na wymianę dwa filmy
Krudowie w wersji z dubbingiem (dzwięk DTS MA DD 5.1)
Avatar również z dubbingiem(Eng wer. 5.1 DTS Master Audio, Polski, rosyjski, tajski wer. 5.1 DD)
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wymienię chętnie któryś z poniższych filmów:
Wszystkie kupione w pl dystrybucji, w 100% sprawne, oczywiście z dźwiękiem wielokanałowym DTS HD MA / Dolby TRUE HD.


upload gambar
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Epicentrum się pozbywasz? Toć to jeden z lepszych testerów "efektu" surround.


Zgadza się - efekty dźwiękowe miazga, z resztą kupiłem go właśnie ze względu na nie (za Waszą forumową namową).
Fabuła jednak nie jest w moim klimacie, więc obejrzałem go raz i mi wystarczy :) Mam wiele innych filmów do testowania możliwości KD jak chociażby helikopter w ogniu, transy czy pearl harbor :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do testowania sprzętu jest cała masa pozycji (fragmentów), ale Epicentrum jest jedyny który robi to z wiatrem w taki, a nie inny sposób. To zupełnie inne doznania od latających Transów, odpadających śrubek, wybuchów czy przelatujących helikopterów. Tego mamy pod dostatkiem ;)
Mnie ta pozycja zaskoczyła (audio), a myślałem, że słyszałem już wszystko co może dać KD.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja podobne mam zdanie.. Epicentrum jest bardzo szczególnym filmem jeśli chodzi o dźwięk.. Transy są słabsze.. pod tym względem jak dla mnie..
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
ja w ferworze przeszukiwania koszy z promocją "drugi za 10 zł" w trzech marketach w sumie zdublowałem dwa Predatory. Nówki sztuki, nieśmigane, oba jeszcze w folii.
Chętnie odstąpię lub zamienię.
 

Attachments

  • 20161122_144612.jpg
    20161122_144612.jpg
    62,7 KB · Wyś: 43

Caparzo

New member
Bez reklam
to nie jest predziu jedynka ... tylko 3 film o predatorze ;P czyli Predators naklejka tak naklejona że myli ludzi :D
 
Do góry