Hobbit:Bitwa Pięciu Armii

robertuss

Active member
Bez reklam
2_zps6cc44ab4.jpg


314770_art.jpg

Premiera zwiastuna spektakularnego finału trylogii fantasy Petera Jacksona będzie miała miejsce na festiwalu Comic-Con w San Diego.


Trzecia odsłona Hobbita ma być wielkim zakończeniem przygody. Zobaczymy dramatyczny atak smoka na bezbronnych ludzi z Esgaroth, oraz jak Thorin poświęca przyjaźń i honor, aby gromadzić więcej złota.

Bilbo próbuje przemówić mu do rozsądku, lecz wydarzenia zmuszają hobbita do desperackiego i niebezpiecznego wyboru. Jednakże nadchodzą jeszcze większe niebezpieczeństwa, które są niewidoczne dla nikogo innego poza Gandalfem.

W tym samym czasie Sauron mobilizuje swoją armię i rusza, by zaatakować Samotną Górę. W obliczu zagłady krasnoludy, elfy i ludzie muszą się zjednoczyć i jak Bilbo walczyć o życie w Bitwie Pięciu Armii. Przyszłość Śródziemia wisi na włosku.

W oczekiwaniu na premierę Peter Jackson zaprezentował na Comic-Conie plakat do ostatniej części "Hobbita".
314777_in.jpg


thehobbitretitledarticle.jpg

1_zps7a6e39ef.jpg

Jedna z najbardziej oczekiwanych premier roku.Ale to minęło...Ciekawe ile będziemy musieli czekać na kolejne przygody, ehh trochę się postarzejemy panowie..:(
 
Ostatnia edycja:

robertuss

Active member
Bez reklam
Na marginesie Te targi w San Diego to niesamowite miejsce.Ale by się Armaning obkupił w Maskotki
:)
3_zps2e443935.jpg

sdccfloorheader.jpg
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Potwierdzam, oglądałem 2cz. w kinie i czekam z niecierpliwością na wer.roz. która ma być dopiero w grudniu...;-(.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Już 13 lat, a pewnie i z 15 stuknie. Jak już kiedyś wspominałem to moja żonka jest wielbicielką Tolkiena i chcąc niechcąc zawsze premiery lub przedpremiery w kinie. Zapewne już nie może się doczekać.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
i tak pod tym względem transi są najlepsi i to bez dwóch zdań :D. Co do Simmarillion trudny będzie do zekranizowania jest strasznie zawiły heh:)
 
Do góry