Godzilla 2014

spinacz66

New member
Bez reklam
Dzisiaj ogladam lige LM na ITV sport British i widze reklame Godzilli 2014 w kinach i tak sie zastanawiam kiedy u nas bedzie na 4-5miesiecy jak zawsze w zadnej stacji nie widzialem u nas reklamy tego filmu.Tak sie zastanawiam czemu u nas wszytko z posowem jest?
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Co ma piernik do wiatraka. To że dystrybutor nie reklamuje się w mediach nie znaczy że film zobaczymy "posówem"

Człowieku u nas wszytko w kinach jest z posunięciem nie mieszkasz w PL wiec nie mieszaj u nas reklamują tego Niesamowitego Spidermana2 gdzie za granicą już dawno hula w kinach.Poza tym to filmy sie reklamuje w kinach skąd kto ma wiedzieć co wychodzi dziwne masz myślenie.Sorry za brak przecinków
 

Ramlesa

New member
Nie spinaj się tak. Pisałeś że nie widziałeś na żadnej stacji reklamy tego filmu. Filmy się nie reklamują. To dystrybutorzy reklamują filmy. Twój post jest wielowątkowy
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Ja się nie spinam o dziwo własnie nie ma żadnej reklamy kiedy wchodzi do kin.No fakt 16 u nas wchodzi chodź w niektórych krajach od 14.Wyprzedzamy Japonie tam 25 i RPA30 :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Spinacz, jak oni wolą dać reklamę papki dla dzieci z wielkogłowym spidercieciem niż klasyke gatunku godzille. Nie każdy film reklamują co leci w kinach niestety.
Ja na pewno udam sie na godzille :) bo na zwiastunie wygląda ciekawie ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
transformers tak z uwagi na sentyment do poprzednich częsci, ale godzilla może być przereklamowana chociaż oby nie,a tom cruse i sf jeszcze bardziej przereklamowane ;) jak elizjum z damonem ;)

także najpierw trzeba zobaczyć a potem myśleć nad zakupem :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie mow, pozycje obowiazkowe, chociazby do testowania sprzetu.
Seria Transow wiadomo, niemal referencja, praktyka podowiada ze tym razem bedzie podobnie. Fabula juz mnie nie interesuje.
Godzilla natomiast zapowiada sie smakowicie, jest chlodno, z klimatem, bez zbednych fajerwerkow i latajacych cyckow, licze tu wlasnie na klimat. Trailer jest swietny, a Toma to trzeba zobaczyc, scisla czolowka jak dla mnie, no i temat S/F. Podsumowujac, kupuje w ciemno :)
 

GOLUMN

Member
Nie mow, pozycje obowiazkowe, chociazby do testowania sprzetu.
Seria Transow wiadomo, niemal referencja, praktyka podowiada ze tym razem bedzie podobnie. Fabula juz mnie nie interesuje.
Godzilla natomiast zapowiada sie smakowicie, jest chlodno, z klimatem, bez zbednych fajerwerkow i latajacych cyckow, licze tu wlasnie na klimat. Trailer jest swietny, a Toma to trzeba zobaczyc, scisla czolowka jak dla mnie, no i temat S/F. Podsumowujac, kupuje w ciemno :)
Zgadzam się z przedmówcą co do Godzilli w 100%.Czekam z niecierpliwością na premierę.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Za 4 miesace sie przekonamy :) jak filmy pojawia sie na polkach.. choc na transformersow do kina ide wiec wczesniej zobacze i ocenie..
 

Caparzo

New member
Bez reklam
na national geographic i ich drugim kanale wild w przeciągu godziny widziałem reklame godzilli 4 razy :)
tak więc reklamują :)

16 maja raczej w kinie :)
 

collider

New member
Bez reklam
Za 4 miesace sie przekonamy :) jak filmy pojawia sie na polkach.. choc na transformersow do kina ide wiec wczesniej zobacze i ocenie..

Odkad mam KD to w kinie bylem tylko na Star Wars 3D i Avatarze. Podejrzewam, ze gdybym mial tv 3D to juz w kinie wogole by na mnie nie zarobili. Z drugiej strony sentyment jakis jest, chociaz bardziej do starego, malego kina do ktorego chodzilem dawno temu. Pamietam nawet ten specyficzny zapach i sprezyny w fotelach.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Odkad mam KD to w kinie bylem tylko na Star Wars 3D i Avatarze. Podejrzewam, ze gdybym mial tv 3D to juz w kinie wogole by na mnie nie zarobili. Z drugiej strony sentyment jakis jest, chociaz bardziej do starego, malego kina do ktorego chodzilem dawno temu. Pamietam nawet ten specyficzny zapach i sprezyny w fotelach.

Dla mnie pewne filmy musza byc w kinie obejrzane nawet jesli mialbym projektor i ekran powiedzmy 120 cali , rozmiar przy pewnych filmach robi roznice. A co dopiero na rozmiarze tv np 55 cali czy jeszcze mniej , to wszystko jak dla mnie to jest taka "namiastka " kina ... ale lepiej miec te "namiastkę" niz jej nie miec, dlatego trzeba sie cieszyc ze ja sie ma :). Poza tym dla mnie kino prawdziwe to taka magia , cos co sprawia ze jednak jest inaczej niz w domu... tylko gdyby jeszcze zabronili smierdzacy popcorn jesc to w wogole byloby gicio:)...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tylka ta magia "kina" szybko pryska, jak trafisz na swiniakow, bo nie sposob inaczej ich nazwac.
Powinna byc selekcja w kinach, tym zarłokom co nie moga wytrzymac bez jedzenia 2h, powinni robic zdjecia i tak jak na stadionie "przerwa" na rok.
Za komentowanie, za sprawdzania smsow, za brak kultury i poszanowania dla drugiego czlowieka (widza).
Mimo ze lubie kina, to juz mam tego powoli dosyc.
Inna sprawa, ze kiedys wyjscie do kina to bylo przezycie, dzis wieksze mamy wrazenia w domu, no i te ceny biletow, dojazd, parkowanie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry