Godzilla 2014

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Też myślę że film jest przewidywalny zwłaszcza jego fabuła dużo efektów i rozwałka już pisałem o tym jak zobaczyłem pierwszy raz reklamę na tvn na polskiej stacji ona też jest słaba a kolega teraz to potwierdza.Po za tym co można innego wymyślać w fabule Godzilli jak dla mnie film robiony metodą "skok na kasę" i nic nowego nie wnosi do gatunku

Kolego mam nadzieje ze w zyciu prywatnym nie wydajesz wyrokow po jednej recenzji czy tez np po obejrzeniu czegos w wiadomosciach.. To tylko jedna czy nawet niech bedzie 10 sosb, ktorym powiedzmy nie podoba sie ten film- a Ty nawet jeszcze go nie ogladales. A w tym kraju zyje ponad 40 mln ludzi..
Oczywiscie nie neguje ze moze Ci sie film nie podobac - masz takie prawo tylko wez najpierw obejrzyj film - tak przynajmniej bedzie uczciwe Twoje zdanie w stosunku do filmu..
Bo rownie dobrze mozemy rozmawiac o przyszlej zimie na podstawie tej ktora mielismy ...
Kolego kazdy film USA robiony jest na kase i czesciwo ze sa ludzie tam fanatycy filmowi ktorzy naprawde to lubia. Jakbys sam dal tyle kasy co tam daja ludzie na niektore filmy ( a szczegolnie na tego typu filmy jak wlasnie w temacie czy transformersy itp) to mysle ze chcialbys na tym zarobic... To nie jest robienie filmu np Drogowka, troche inne wchodza w gre pieniadze,a i Ci ktorzy dawali na Drogowke to chca zarobic na tym, w przeciwnym wypadku bysmy mieli tylko filmy typu M jak milosc itp.. I raz jeszcze nadmienie ze chodzi mi wylacznie o ocene filmu wlasnie na podstawie traileru, czy np. kilku osob ktore obejrzeli dany film.
Ps. ..... a stara Godzilla podobala sie Tobie? Bo czytalem kilka recenzji ludzi ktorzy obejrzeli nowa i twierdzili ze wlasnie jest lepsza jak " ten gniot sprzed kilku lat " zacytowalem jednego goscia ktory ocenial po obejrzeniu filmu ...
 
Ostatnia edycja:

spinacz66

New member
Bez reklam
Lolek jak na tamte czasy to podobała chodź nie utkwiła mi tak w pamięci jak inne filmy SF.Po za tym ja nie piszę w imieniu wszystkich tylko w swoim i swoich odczuciach bo obejrzeniu trailera i reklamówki jak zauważyłeś kilka osób tak samo to odebrało jak ja i miało takie same odczucia.A jak dobrze wiemy odgrzewane kotlety nie zawsze dobrze smakują i nie zawsze na zdrowie wychodzą nawet z 5 gwiazdkowej restauracji.A jak wiemy jak film jest przeciętny to nawet najlepszy aktor Hollywood go nie uratuję nie raz była kicha że film przynosił straty nie zzyski zobaczymy jak będzie w tym przypadku.Nie jeden już film reklamowano jako hit kinowy a wychodziło inaczej
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Wszytko co było do nakręcenia zostało nakręcone. Znasz jakiś nowy temat na ciekawy film, którego jeszcze nie było ?? Ja nie. Więc kino to jeden wielki schabowy wałkowany pierdyliard razy. I albo ci wejdzie albo nie ;)

no chyba że ekranizacje warcab, tetrisa lub szachów :lol:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek jak na tamte czasy to podobała chodź nie utkwiła mi tak w pamięci jak inne filmy SF.Po za tym ja nie piszę w imieniu wszystkich tylko w swoim i swoich odczuciach bo obejrzeniu trailera i reklamówki jak zauważyłeś kilka osób tak samo to odebrało jak ja i miało takie same odczucia.A jak dobrze wiemy odgrzewane kotlety nie zawsze dobrze smakują i nie zawsze na zdrowie wychodzą nawet z 5 gwiazdkowej restauracji.A jak wiemy jak film jest przeciętny to nawet najlepszy aktor Hollywood go nie uratuję nie raz była kicha że film przynosił straty nie zzyski zobaczymy jak będzie w tym przypadku.Nie jeden już film reklamowano jako hit kinowy a wychodziło inaczej

Dokladnie dlatego Ci co daja kase to naprawde trzeba ich podziwiac bo to czasem jak loteria, nie wiadomo czy sie zarobi na filmie przyklad chocby filmu jezdziec znikad rezyserowal Gore Verbinski - ten sam co piraci z karaibow i tamte sprzedaly sie rewelacyjnie, a jezdziec w plecy tyle mil. $ w porownaniu co wydali na ten film ze glowa mala.
A propo ocen filmow, to wydaje mi sie ze uczciwie jest wtedy zle pisac nawet w swoim imieniu jesli sie obejrzy film, a nie po trailerze lub ocenie innych.. zobacz na filmweb tam jak sie czyta to sa sami rezyserzy, scenarzysci, ktorzy lepiej potrafia zrobic to od tych ktorzy do tej pory robia. Taki P. Jackson przy nich to pikus on moglby sie uczyc od nich jak trzeba rezyserowac film. Tylko dziwne jest ze nic w tym kierunku nie zrobili w dotychczasowym zyciu tylko oceniaja jakie to wszystko jest slabe po trailerze, albo po obejrzeniu sciagnietego filmu na kompie np na 24 calowym monitorze... A gdyby jeden z drugim kupil oryginal filmu poogladal ile pracy w to jest wlozone, wysilku, zdrowia, godzin nieprzespanych calej ekipy filmowej to moze by zajarzyl ze to nie jest krecenie filmu polskiego np pod mocnym aniolem.. ze to znacznie duzo wiecej wysilku i zaangazowania setek osob wymaga zeby powstal taki LOTR czy Hobbit i tym podobne filmy.. Ale oczywiscie specjalisci z filmwebu lepiej by to zrobili...
 
Ostatnia edycja:

spinacz66

New member
Bez reklam
Lolek ja nie kieruje się ocenami portalu bo to nie odzwierciedla rzeczywistości też uważam że najlepiej samemu zobaczyć. Tylko trzeba zrozumieć że jednemu będzie się podobał film a innemu już nie to tak jak z kobietami :) Tu masz racje ile to wysiłku jest zrobić film i też uważam jak ty i też kupuję oryginalne płyty żeby im za wysiłek i pracę podziękować
 
Ostatnia edycja:

lm648

Banned
....i też kupuję oryginalne płyty żeby im za wysiłek i pracę podziękować

.. w odniesieniu do produkcji hollywoodzkich :) ...... znaczy się :) że za mało kupujecie powinniście brać po minimum 5 szt jednego tytułu, gdyż jest to dla nich dodatkowe "kieszonkowe" ponieważ amortyzację filmu liczą tylko ze sprzedanych biletów do kin :) .... a pozostałość to już tylko chałtura :) .... dlatego inwestuję tylko w polską produkcję bo warto wspierać młodych i zdolnych :D
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Dla mnie polska kinematografia upadła po 2000r z odejściem starych pokoleń aktorów o tych młodych aktorach to już nie wspomnę oni to mogą grać w teatrach i tasiemcach większość i tak już tam właśnie gra.Po drugie nasi reżyserzy już od paru lat czepili się tematu II wojny i wałkują to do znudzenia i nic dziwnego że filmy lądują szybko w sklepach bo w kinach nie ma oglądalności.My to możemy kręcić Kac Wawa i wiadomo jak to wyszło a życzył bym sobie takich filmów jak PSY i innych kręconych w latach 90 a nie o dupie marynie np.Mój Biegun film na raz i takich produkcji my mnóstwo nakręcamy.Ostatnio kupiłem Porę Mroku tego oglądać się po wódce nie da Kuczeriszka jak to kręcił to porę mroku miał w głowie gdzie my do horrorów się zabieramy.Wiadomo że tu liczą się miliony sztuk ale jak by tak zliczył ile sztuk danego filmów kupili ludzie na całym świecie to już zrobiła by się suma.Teraz Polskę Bollywood podbija :) i się będzie lepiej sprzedawać niż nasze rodzime kino
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek ja nie kieruje się ocenami portalu bo to nie odzwierciedla rzeczywistości też uważam że najlepiej samemu zobaczyć. Tylko trzeba zrozumieć że jednemu będzie się podobał film a innemu już nie to tak jak z kobietami :) Tu masz racje ile to wysiłku jest zrobić film i też uważam jak ty i też kupuję oryginalne płyty żeby im za wysiłek i pracę podziękować

I tu najwazniejsze zgadzamy sie w 100% :) a dobrze rozumiem ze dla jedngo bedzie ok , a dla drugiego bedzie do bani- tak jak w zyciu.
Odnosnie polskiej kinomatografii podobne mam zdanie jak i TY. na razie to co widze to Polski film jak sie nie przeklnie w nim co drugie lub co trzecie zdanie to rezyser chyba choruje ze dwa tygodnie po premierze.. ostatni film Polski, ktory dla mnie byl ok to Moj rower, tajemnice Westerplatte i nie do konca taki Polski - Bitwa pod Wiedniem.. ...

IM 648 wiesz wystarczy ze na czesc filmow (mowa o tym samym filmie) chodze do kina i kupuje film na bluray , a do tego tyle ludzi na swiecie chodzi do kin i kupuje filmy pewnych produkcji ze czesc z tych filmow zwraca sie im i jest ok.. i robia sie kolejne i tak w kolo.. co jakis czas nie wypal :) bo nic co dobre nie trwa wiecznie wiec i wpadki musza byc.. Tylko taka jest roznica ze oni potrafia sie przyznac ze cos sknocili - ze jakby drugi raz krecili to troszke moze inaczej by to zrobili, innego aktora daliby do pewnej roli bo ten jednak nie spodobal sie, a u nas patrz Kac WAWA dno jakich malo porownywalne do drugiej polskiej super produkcji Ciacho i co producent mowi ze to wina Raczka, bo zle o filmie napisal i to spowodowalo ze ludzie do kin nie poszli- bzdura roku...ja nawet za darmo tego filmu bym nie wzial, a co dopiero kupic go w sklepie.. Ale kumpel to zrobil i zaczelismy ogladac i po 20 min wylaczylismy bo nie dalo tego zdzierżyć..plyta do kosza wyladowala. Od tej pory tego typu filmy tylko ogladam (kumpel rowniez) jak wejdzie na canal plus lub HBO o ile da sie obejrzec..
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja was podziwiam za to że kupujecie jakiś chłamy nie widząc go tylko czytając smętną recenzje jakiegoś gościa który da za film który ma dla was 10/10 a on da 5 o to jeszcze na blu ;P

Polskie kno umarło dawno temu, te nowości kac wawa to prąd tylko zżera, Sępa jeszcze zniose ale ten układ zamknięty przereklamowany jak sklepy biedronka. No ale co kto lubi ;)

filmów typu Psy już nie zrobią bo z kim ?? z Karolakiem i Adamczykiem ?? Kot w roli Hansa Klosa był conajmniej śmiesznym posunięciem, którego nie potrafię zrozumieć.

W usa to może i by zrobili z Jasia Fasoli batmana ale w polszy to nie przejdzie :lol::lol:
 

Ramlesa

New member
Panowie nie ma się o co sprzeczać. Film jest już prawie od tygodnia na wielkim ekranie. Rozbijcie skarbonki i do oceńcie sami.
Choć ja tej produkcji nie polecam, i myślę że wielu po obejrzeniu będzie miało podobne do mojego odczucie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja was podziwiam za to że kupujecie jakiś chłamy nie widząc go tylko czytając smętną recenzje jakiegoś gościa który da za film który ma dla was 10/10 a on da 5 o to jeszcze na blu ;P

Polskie kno umarło dawno temu, te nowości kac wawa to prąd tylko zżera, Sępa jeszcze zniose ale ten układ zamknięty przereklamowany jak sklepy biedronka. No ale co kto lubi ;)

filmów typu Psy już nie zrobią bo z kim ?? z Karolakiem i Adamczykiem ?? Kot w roli Hansa Klosa był conajmniej śmiesznym posunięciem, którego nie potrafię zrozumieć.

W usa to może i by zrobili z Jasia Fasoli batmana ale w polszy to nie przejdzie :lol::lol:

O wlasnie jeszcze zapomnialem napisac o ukladzie zamknietym gdzie mam wlasnie podobne zdanie jak Ty, jak i wlasnie Hans Klos dokladnie tak samo mysle kto lub ile zaplacil rezyserowi zeby Kota dac na Klosa? Bo nie jestem w stanie zrozumiec jak mozna bylo dac takiego aktora do takiej roli.. Dlatego nasze kino to idzie w kietunku dna wisly, choc wierze ze jeszcze cos fajnego powstanie..
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mi się film podobał, właśnie dlatego że jest inny jak te kolorowe gnioty którymi jesteśmy atakowani od kilku lat, zresztą pisaliśmy wrażenia parę dni temu w wątku filmowym, ale co kto lubi :)
 
Do góry