Godzilla 2014

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja tam wolę teraz filmy oglądać w domu :) Lubię jak jest ostro i z nasyconymi kolorami. Takie mam zboczenie. 3D też mam. W kinie nie lubię gaduł i spóźnialskich ;P i cen biletów, gdzie BD wychodzi taniej dla pary.

I... może to lepiej, że wolę w domu bo jestem "jedzącym" widzem. Więc nikomu nie przeszkadzam. A w kinie kupuję zawsze popcorn lub nachosy ;P Chociaż staram się nie chrupać jak jest cicha scena ;P
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tylka ta magia "kina" szybko pryska, jak trafisz na swiniakow, bo nie sposob inaczej ich nazwac.
Powinna byc selekcja w kinach, tym zarłokom co nie moga wytrzymac bez jedzenia 2h, powinni robic zdjecia i tak jak na stadionie "przerwa" na rok.
Za komentowanie, za sprawdzania smsow, za brak kultury i poszanowania dla drugiego czlowieka (widza).
Mimo ze lubie kina, to juz mam tego powoli dosyc.
Inna sprawa, ze kiedys wyjscie do kina to bylo przezycie, dzis wieksze mamy wrazenia w domu, no i te ceny biletow, dojazd, parkowanie.

O to wlasnie mi chodzilo... choc jest jeden sposob na to zeby isc do kina w ciagu dnia i wtedy jest o wiele lepiej ale niestety nie zawsze sie tak da... I co wazne tez nie zawsze sie ma szanse siadac kolo takich ludzi jak to napisales :) ale faktycznie cos z tym powinni zrobic bo to naprawde jest zenada..
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
Jedyne co mnie ostatnio ciągnie do kina to 48fps :D

Swoją drogą, powinni eksperymentalnie wprowadzić seanse z zakazem spożywania czegokolwiek. Wiem że to na żarciu kina zarabiają, a nie na wyświetlaniu filmów, ale co tam... pomarzyć nie wolno? :)
 
Ostatnia edycja:

Bria

New member
Kino zawsze wprawiało w pewien nastrój,którego nie idzie zastąpić w domu-mam tu na myśli takie momenty jak koniec filmu,kiedy widzisz napisy końcowe,światła się zapalają,a Ty siedzisz dalej i nie dopuszczasz myśli,że to koniec-w domu tego nie doświadczysz-takie chwile właśnie tworzą klimat kina,który jak tu niektórzy już podali psują wiecznie nienażarci wieśniacy:/
Ale na Godzille idę tak czy siak,bo zwiastuny są powalające-najlepiej na najpóźniejszy seans,bo wtedy jest najmniej dzieciarni i najspokojniej :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Kino zawsze wprawiało w pewien nastrój,którego nie idzie zastąpić w domu-mam tu na myśli takie momenty jak koniec filmu,kiedy widzisz napisy końcowe,światła się zapalają,a Ty siedzisz dalej i nie dopuszczasz myśli,że to koniec-w domu tego nie doświadczysz-takie chwile właśnie tworzą klimat kina,który jak tu niektórzy już podali psują wiecznie nienażarci wieśniacy:/
Ale na Godzille idę tak czy siak,bo zwiastuny są powalające-najlepiej na najpóźniejszy seans,bo wtedy jest najmniej dzieciarni i najspokojniej :)

o to właśnie chodzi, zapalają sie światła i myśle że trzeba wracać do domu, a jak sie wczuje w film to czuje że uczestnicze w tym ;)
a po ciężkim tygodniu pracy trzeba sie rozerwać i zapomnieć o całym guano z tygodnia :x

co do jedzenia w kinie, to śmieszą mnie ludzie co kupują 0,5 litra coli za 9zł i wiadro popkornu za 10. No przecież za to można się najeść i ochlać coli do znudzenia :/ ceny z kosmosu. Ja zawsze kupuje piętro niżej w markecie litra coli za 3zł czy tam red bula i tylną kieszenią wnosze i to wszystko.
 
Ostatnia edycja:

buldoggg

Member
Bez reklam
Kino to tylko od poniedziałku do czwartku i na pierwsze seanse czyli pomiędzy 12-14 godziną ponieważ przeważnie u mnie w mieście jestem sam lub oprócz mnie maxymalnie 3 osoby(jeszcze nigdy o tych godzinach nie było więcej ludzi,w innych godzinach odpuszczam ponieważ nie lubię ludzi którzy siedzą obok mnie(pełna sala ludzi na filmie to nie dla mnie,nawet gdyby bilet był darmowy).Dlatego wole przy moich 50 cala przysunąć kanapę do 1,5 metra i oglądać i robić to co chce.
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Ja wole oglądać w zaciszu domowym co chce i kiedy chce a nie jak ktoś mi w kinie siorpie cole albo strzela popcornem.A magia w kinie jakoś na mnie nie działa
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja wole oglądać w zaciszu domowym co chce i kiedy chce a nie jak ktoś mi w kinie siorpie cole albo strzela popcornem.A magia w kinie jakoś na mnie nie działa

Kazdy ma swoj wybor w wolnym kraju zyjemy - ja sie ciesze ze kino jest i mam nadzieje ze nigdy nie upadnie...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zeby jeszcze wypozyczalnie wrocily, tez mialy swoj klimat.
Nawet te duze, sieciowe typu BH, zawsze to mozna bylo zamienic z mila pania kilka slow na temat filmu, a juz o tych starych, klimatycznych wypozyczalniach z lat 90-tych nie wspomne. Ale kina musza byc, bez znaczenia czy sie woli w domu, czy tez nie. Tylko draznia mnie 30-minutowe reklamy przed seansem, jeszcze sie film nie zacznie, a juz tylek zaczyna o sobie dawac znac, a gdzie tam do konca filmu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolego rowniez jestem za, a nawet sprzeciw, ale to musi sie prawo zmienic zeby tak bylo jak jest w sprawie programow konputerowych. Wtedy wroca wypozyczalnie inaczej cienko widze powrot BH...
 

Caparzo

New member
Bez reklam
też bym chciał wypożyczalnie ale w dobie piractwa nic z tego .... ale z tego co wiem w dużych miastach są, w małych nie ma szans ;)

wczoraj reklama Godzili na polszmacie leciała :)

jak sobie przypomnę wypożyczalnię niedaleko mnie, to aż łezka sie kręci w oku
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mysle ze to kwestia tego co sie lubi i czego sie oczekuje, na innym forum gosc dosyc wymagajacy jesli chodzi o filmy bardzo chwalil ten film i stwierdzil ze jest znacznie lepszy od poprzednika. Podobno akcja szybko sie rozwija , fajne efekty , mowi ze warto isc do kina czy kupic bluray.
 

Ramlesa

New member
Film zainteresował mnie przez pierwsze 15 min. Kolejne minuty to tylko niedopowiedzenia w scenariuszu i nastawienie na efekty specjalne. Jestem fanem SF ale tutaj poza ogólną rozwałką naprawdę nic nie ma.
I mały spoiler - potwory są 3. Ludzie giną masowo, szybko się odnajdują, impuls działa na wszystko i wszystko niszczy by po chwili wszystko działało normalnie. Nikt nie używa rakiet. Dobry jaszczur pomimo mega zniszczeń odchodzi w splendorze.
Może mam za mało skośne oczy. Ale wolę ostatnie produkcje z plastikowymi herosami.
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Też myślę że film jest przewidywalny zwłaszcza jego fabuła dużo efektów i rozwałka już pisałem o tym jak zobaczyłem pierwszy raz reklamę na tvn na polskiej stacji ona też jest słaba a kolega teraz to potwierdza.Po za tym co można innego wymyślać w fabule Godzilli jak dla mnie film robiony metodą "skok na kasę" i nic nowego nie wnosi do gatunku
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem jak reklama na tvn, ale trailery z sieci wygladaly bardzo obiecujaco.
W przeciwnym wypadku, nigdy nie zainteresowalbym sie tym tytulem.
Bylo chlodno, bez fajerwekow i przesytu ktory epatuje teraz z kazdej produkcji tego typu. Moim zdaniem mozna wymyslic bardzo duzo, zrezygnowac z infantylnej muzyki (jak u Transow), odpuscic niedorzeczne efekty, czy nie zatrudniac Kena i Barbi. No nic, moze faktycznie odpuszcze kino, ale na BR zakup obowiazkowy.
 

WiTT

New member
Bez reklam
Jak zobaczyłem zwiastun w TV nowej Godzilli to na myśl przyszło tylko jedno - ile razy można odgrzewać trupa? Aż taki kryzys w kinie mamy?
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Odgrzewanie trupów jest teraz w modzie i czasami, przy obecnej technologii, lepiej to wychodzi niż paręnaście czy parędziesąt lat temu :)
Poza tym w Japoniii Godzilla jest wiecznie żywa :)
 
Do góry