[Galeria] Nasze kolekcje Blu-Ray, Dvd, 4k, CD, figurki kolekcjonerskie itp.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ten multimebel jest fajny, ale strasznie drogi. Mialem juz tą firme i szafke rtv, zostaly mi standy i upchalem tam część filmow, tylko zauwaz jedna rzecz, jak kolekcja sie powiekszy, to plyt BR/DVD nie upchasz tam wiecej jak 40, max 50.
Chyba ze jest mozliwosc regulacji szkla, ew. mozna nawiercic kolki i zmienic odstepy.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Z tego co wstępnie wyczytałem to od razu przy zamówieniu decydujesz ile czego, wiec raczej późniejszej opcji zmiany nie ma, a masz racje, pewnie będzie przybywać. Jest strasznie drogi, wiec jak znam zycie, to zrobie sam ;)
Kiedys myslalem, by kupic jeden podwojny na BD, a Jeden podwojny tylko na CD, ale potem dopiero spojrzałem na cenę ;)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
"Ja swoje figurki raz pokazywałem, to odświeżę :)"

witt-albums-home-theatre-picture206-dsc-3406.jpg


OOO!! Fajnie to masz. Plakaty super zrobiłeś:blagam:. Bardzo to kinowo. Chyba też cóż podobnego zrobię. Popiersie fajnie wyglądają . Gratuluje.
" Nie lękaj cię się ", dawaj cię tutaj wasze kolekcji. czekamy na fotki. :-o
 

WiTT

New member
Bez reklam
Dzięki za dobre słowo koledzy ;)

A troszkę z innej beczki, ale mam coś dla kolegów maniaków Marantza - wczoraj przemierzając uliczki wielkiego miasta trafiłem na takie coś... :D

WP_000536.jpg
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Czyżby to ten nowy salon, pierwszy i jedyny w Polsze, Stolica, ul. Poznańska 24?
Jeszcze nie byłem, choć dzwoniłem i gość powiedział, że to to samo co salony Denon tylko tu jest większy nacisk na Marantza, właścicielem też jest Horn.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, to jest dokladnie ten salon. Powinni w tych ramach reklamowych dac nasze fotki i dozywotni rabat.
 

WiTT

New member
Bez reklam
Yup, trafiliście z lokalizacją :)
Salon od 11tej dopiero był czynny, a ja służbowo na mieście ganiałem, nie miałem czasu czekać, także nie wiem jak jest w środku.

Ale jak tak patrzę - to znów mam pomysł na biznes - otworzę salon firmowy NAD'a - pierwszy w tej części Europy - tak się nazwę :D
 

shogun990

New member
Też się pochwale swoją skromną biblioteczką
Kilka filmów brakuje są u znajomych :)
Szafeczka robi się za ciasna :p
Mam niski dochód ale jak się coś uda kupić to bardzo cieszy
Wczoraj np zamówiłem Jestem Legendą na bluray już nie mogę się doczekać :)
 

Attachments

  • s1.jpg
    s1.jpg
    108,7 KB · Wyś: 510
  • s3.jpg
    s3.jpg
    69,3 KB · Wyś: 516

WiTT

New member
Bez reklam
Niski, wysoki - nie dochód się liczy a pasja ;) a tu widzę kolega pasję ma - jest +1 do posiadaczy figurek :D

BTW: A z tym pożyczeniem filmów do znajomych... to do mnie kilka nie wróciło :shock: :evil: przestałem pożyczać ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Yup, trafiliście z lokalizacją :)
Salon od 11tej dopiero był czynny, a ja służbowo na mieście ganiałem, nie miałem czasu czekać, także nie wiem jak jest w środku.

Ale jak tak patrzę - to znów mam pomysł na biznes - otworzę salon firmowy NAD'a - pierwszy w tej części Europy - tak się nazwę :D

Fajnie jest w srodku i mili Panowie - odsluchiwalem tam wzmaki marantza 14 i denona 2020.. a do tego sa tam rozne sprzety generalnie to co mozna kupic od horna.., choc w porownaniu do typowych sklepow Horna wiecej jest sprzetu od Marantza..
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
"armaning", pokazuje to co chciałeś. Czerwony kolor ścian i "laleczki". Czekam na twoi figurki. Na 10000% masz jeszcze cóż oprócz "Terminator" i "Predator". Baaaaaaaaaaaardzo chcę to zobaczyć i nie tylko ja. :grin:. Czekamy:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam wkleiłem moje filmy i płyty cd, jak widać nie jestem typowym kolekcjonerem nie zależy mi jakoś specjalnie na okładkach jak i rożnych figurkach do wydań filmów. Chce po prostu mieć możliwość obejrzenia sobie filmu jak mam na to ochotę. Więc jeśli chodzi o filmy na bluray w 2d w każdym tutaj pokazanym filmie wkładam je podwójnie tak jak jest to na zdjęciach nie wygląda to jakoś super, ale za to zajmuje mało miejsca. Mam takie wydania że nawet po 3 płyty się znajduje w jednym opakowaniu jak np. choćby seria Batmana. W 3d znajdują się osobno poza dwoma wyjątkami gdzie również znajdują się dwa filmy w jednym opakowaniu. Do tego mam w albumach około 20 filmów na bluray kupowanych z allegro np. od ludzi którzy sprzedawali swoje wydania filmów w 2d i w 3d ( choć nie tylko), ja wtedy kupowałem wydania w 2d za około 50% ceny sklepowej. Wiec jak komuś nie zależy na wydaniu filmu w 3d i okładce to warto takie filmy kupować. Bo film nowy, a tylko bez okładki. Filmy na dvd to wszystkie mam w albumach jest ich za dużo żeby trzymać w opakowaniach.
Płyty cd to w około w 50% są podwójnie pakowane tak jak w przypadku filmów bluray. Jeszcze mam koncerty na dvd i bluray około 20 ale są pożyczone i kilka filmów. Ale mam nadzieję że wrócą do mnie  Filmy częściowo w albumach są tematycznie poukładane np: w jednym są same horrory, w innym filmy polskie, , w kolejnym bajki, itp. W tym największym to te do których sięgam najczęściej są tam i dvd i bluray - różne gatunki..
Generalnie nie jest tego jakoś super dużo bo filmów na dvd jest około 550, na bluray około 90 i płyt cd około 360 ale za to wszystko jest oryginalne ….

http://zapodaj.net/82479a4723bfa.jpg.html
http://zapodaj.net/c54718a7144aa.jpg.html
http://zapodaj.net/eadfa64619dc2.jpg.html
http://zapodaj.net/ec5e8ab9f3d38.jpg.html
http://zapodaj.net/d21c575e919d3.jpg.html
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Savron, figurki klasa. Swietne wykonane.

Lolek, nie mam pytan. Pozamiatales. Gratuluje.

Wiesz tak zliczajac wszystko to niezle KD by sie kupilo :) za to wszystko, najlepsze jest to ze nie jestem takim typowym kolekcjonerem, a do wielu filmow nie wroci sie chocby z powodu braku czasu, a jednak szkoda wywalic .... chocby wczoraj ogladalem takie starocie jak - zolnierze kosmosu i II cz tej serii jest tak dobrze dzwiekowo zrobiona ze szok, wiele filmow teraźniejszych chowa sie przy tym wydaniu ..a to tylko dvd i to leciwe.. i zapomnialem dodac ze niezla Pani tam wystepuje :) zreszta w I cz. rowniez..
 
Ostatnia edycja:

quasimodek

Member
Bez reklam
Żołnierze Kosmosu (cz. 1) o ile dobrze pamiętam to pierwszy film wydany na DVD. A efekty jak na tamte lata fenomenalne. Był to mój pierwszy zakupiony film, wydany na płycie dwustronnej.

Wysłane z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej za pomocą Poczty Polskiej
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Żołnierze Kosmosu (cz. 1) o ile dobrze pamiętam to pierwszy film wydany na DVD. A efekty jak na tamte lata fenomenalne. Był to mój pierwszy zakupiony film, wydany na płycie dwustronnej.

Wysłane z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej za pomocą Poczty Polskiej

Efekty na tamte lata super, wieczorem dzisiaj ogladam III cz :)
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Wczoraj w TV leciała 3 część. Niestety nie idzie tego oglądać. Lepsze efekty moi znajomi w swoich Youtube'owych filmikach robią. Chcieli polecieć na aktorze i robalach z cz. 1 ale nie wyszło.

Wysłane z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej za pomocą Poczty Polskiej
 
Do góry