Hobbit: Desolation of Smaug Blu-Ray 7 Kwietnia 2014 Premiera UK

robertuss

Active member
Bez reklam
DofS-box-set2.jpg

Czekamy, niecierpliwie

"Hobbit: Desolation of Smaug będzie dostępny na wydanie Blu-ray 3D Combo Paczka limitowana kolekcjonerska za 105,43 dolarów, Blu-ray 3D Combo Pack do 44,95 dolarów, na Blu-ray Combo Pack dla 35,99 dolarów, a na 2 płyty DVD Special Edition dla 28,98 dolarów. Wydanie Blu-ray 3D Combo Paczka ograniczonego kolekcjonerska zawiera dwie bramy z Ereboru replik znacznikami z Noble Collection i oferuje teatralną wersję filmu w hi-definition, hi-definition i standardowej rozdzielczości 3D, tylko 25,000 będzie dostępny w USA Blu-ray 3D Combo Pack zawiera teatralną wersję filmu w 3D hi-definition, hi-definition i standardowej rozdzielczości, a Blu-ray Combo Pack zawiera wersję kinową filmu w hi-definition na Blu-ray, a DVD zawiera wersję kinową w standardowej rozdzielczości. Wszystkie wersje wyposażone są w cyfrową wersję filmu na cyfrowej HD z UltraViolet * Fani mogą także właścicielem The Hobbit:.. Spustoszenie Smaug w formie HD 8 kwietnia poprzez zakup od cyfrowych detalistów "
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Fanem Hobbitow nie jestem, ale wydanie kolekcjonerskie 1 klasa.
Wlasnie dlatego warto kolekcjonowac plytki.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Też nie jestem fanem, ale moja żonka jest i dzielnie muszę znosić wszystkie premiery Tolkiena ;)
Skoro nie ingeruje w sprzęt, nie stawia kwiatków i nie robi ołtarzyków, to zniósłbym nawet Titanica :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pomysł o preorderze dla żonki, to by sie ucieszyła z takiego wydania, bonusy byś łapał przez miesiąc :)
Btw. Titanic nie był zły ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
O Hobbita na BD pyta się już za nim ukaże się w kinach ;)
Natomiast byłem na premierze w kinie z dźwiękiem ATMOS:
http://www.hdtv.com.pl/forum/filmy/92897-hobbit-48-fps-opinie-o-nowej-technice-2.html

Wiem, że strawiłeś Titanica bezboleśnie, pamiętam ;)
Natomiast ja chyba jestem bardziej gruboskórny :D
Gdy miało się te naście lat i pierwszy raz, oczywiście w Walentynki było się na tym w kinie to też było w miarę OK. Niestety po latach nie mogłem go już ani razu obejrzeć, nie wytrzymuję nawet do połowy. Takie ckliwe wątki już mało mnie interesują, choć szczerze to najbardziej w całym tym filmie zawsze drażniła mnie Pani Kate. Totalnie nie w moim guście, a pamiętam, kiedy obwołali ją symbolem sexu, któregoś tam roku po Titanicu, byłem wręcz oburzony :D
Leoś to Leoś - tam nie błyszczał wg mnie, zdecydowanie wolę jego bardziej dojrzałe role ostatnich lat, choć uważam, ze w "co gryzie Gilberta Grape'a" był oskarowy mimo, że taki kufniasz ;)
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Leo to powinien dostac Oscara za Critters 3 :-D. Tak na marginesie Incepcja i Wyspa tajemnic to moje ulubione filmy tego aktora. Titanic tez nie jest zly.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Fanem Hobbitow nie jestem, ale wydanie kolekcjonerskie 1 klasa.
Wlasnie dlatego warto kolekcjonowac plytki.

Ja lubie zarowno LOTR jak i Hobbita i wszystko mam rozszerzone wersje czekam az II cz. ukaze sie wlasnie w takiej wersji. Ale niewatpliwie fajnie jest kolekcjonowac filmy oczywiscie biorac pod uwage ze nie trzeba na czyms innym oszczedzac kupujac sobie filmy..
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Najgorsze ze do listopada jeszcze troche czasu jest...

Damy radę.Ech jak bym chciał to na 100/120 cali obejrzeć w domowych warunkach.Może kiedyś.Wspaniała Przygoda.Urządzić z najbliższymi znajomymi/rodziną mały maraton 18godzinny hehe , zaczynając od Hobbit kończąc na Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia..oj nie wiem czy to w jeden dziań by się ogarnęło.Na weekendzie jak najbardziej...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Damy radę.Ech jak bym chciał to na 100/120 cali obejrzeć w domowych warunkach.Może kiedyś.Wspaniała Przygoda.Urządzić z najbliższymi znajomymi/rodziną mały maraton 18godzinny hehe , zaczynając od Hobbit kończąc na Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia..oj nie wiem czy to w jeden dziań by się ogarnęło.Na weekendzie jak najbardziej...

Kolego kto by nie chcial, ja molestuje zone juz dwa lata i na razie nici na projektor w salonie :-( takze skonczy sie pewnie za kilka lat na tv 65-70 cali i tyle..
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Damy radę.Ech jak bym chciał to na 100/120 cali obejrzeć w domowych warunkach.Może kiedyś.Wspaniała Przygoda.Urządzić z najbliższymi znajomymi/rodziną mały maraton 18godzinny hehe , zaczynając od Hobbit kończąc na Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia..oj nie wiem czy to w jeden dziań by się ogarnęło.Na weekendzie jak najbardziej...
Tylko moja żonka to potrafi ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Potrafi oczywiście wiele, ale on jest megawielkim fanem Tolkiena i tylko ona potrafi wysiedzieć całą trylogię i hobbitow na raz ;) Dla mnie to zbyt długi maraton
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Koledzy powiem tak lubię Hobbita i władce ale zobaczyć wszystko od razu w jednym maratonie to nie dałbym rady....;-) Sam władca w wersji rozszerzonej to 12godzin (728minut), Hobbit 1cz. 183 minuty + Hobbit 2cz.186 minut + 185 minut 3cz. (przypuszczam)= 554 minut (9 godz. 23min.)
czyli łącznie Hobbit + LOTR = 1282 minut (21 godzin 36minut)....;-) Cyferki robią wrażenie....
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Ja raz się szarpnąłem na maraton LOTR w wersjach reżyserskich.
Cała sobota przed TV :)
Ale lubię bardzo ten film więc nie narzekam.
W połączeniu z Hobbitem byłby to niezły hardcore.
 
Ostatnia edycja:

robertuss

Active member
Bez reklam
THE HOBBIT: THE DESOLATION OF SMAUG Extended Edition

Hobbit-Extended-Edition.jpg



the-hobbit-the-desolation-of-smaug-extended-edition-box-art-hd.jpg


25 Minut dodatkowych scen.Jedna z nich..:)

[youtube]tKBMELb0nVc[/youtube]


 
Ostatnia edycja:
Do góry