Wybór dekodera STB- Prośba pomoc

chris18404

New member
Witam mam telewizor kineskopowy. Chcę kupić dekoder do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej.
Jaki doradzicie sprawdzony dekoder. Dzisiaj miałem możliwość sprawdzenia dekodera WIWA HD-85 wszysko ok tylko wydaje mi się że trzeba długo czekać na zmianę kanałów np.chcę przełączyć z TVP1 na TVP2. Czy wszystkie dekodery wyszukują same kanały do odbioru nie trzeba nic szukać? Proszę o pomoc pozdrawiam
 

P_M_

New member
Witam mam telewizor kineskopowy. Chcę kupić dekoder do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej.
Jaki doradzicie sprawdzony dekoder. Dzisiaj miałem możliwość sprawdzenia dekodera WIWA HD-85 wszysko ok tylko wydaje mi się że trzeba długo czekać na zmianę kanałów np.chcę przełączyć z TVP1 na TVP2. Czy wszystkie dekodery wyszukują same kanały do odbioru nie trzeba nic szukać? Proszę o pomoc pozdrawiam
Mam ta wiwe i jestem zadowolony. Zmiana kanalow nie nalezy do szybkich, ale mi nie przeszkadza. TV sie oglada, a nie zmienia kanaly...
Istotna jest jakosc odbioru i odtwarzacza. Dziala swietnie. Brak problemow z wyszukiwaniem stacji.
Wykonanie OK.

Poszukaj na youtube. Testy wiwy 85 i 50 sa, wiec inne tez moga byc.
 

armi

New member
Bez reklam
kupiłem tego fergusona kilka dni temu kierując się forum :)
wygrał głównie za sprawą pilota ktrórym nie trzeba 'celować' w urządzenie

śmiga bardzo ładnie
po aktualizacji softu robi też jako zegarek

w tej cenie lepszego chyba nic nie ma
 
Do góry