tuner dvb-t

bbonk

New member
Witam doradźcie mi w sprawie tunera dvb-t poszukuje jakiegoś konkretu , nie jest łatwo te wszystkie wiwy i cabletechy są do kitu . Tak więc poszukuje tunera dvb-t gdześ za 500zł musi mieć wyjście komponent(mam starszą plazme i hdmi zajęła ps3) oczywiście czytać filmy z pena itd itp.
Jak narazie znalazłem coś takiego golden media uni box 9080 2cr2ci dvbt
ale z tego co sie zorientowałem są takie modele z linuxem z dwoma głowicami tzn dvb-s i dvb-t nie mam satelity więc będę używał jedynie dvb-t .
Co do linuxa widziałem że można instalować różnego rodzaju wtyczki typu youtube , radio internetowe.
 

slawko_23

New member
Bez reklam
A ja mam pytanko, czy Ferguson T65 będzie dobry dla dziadka, nie zalezy mi na playerze z usb a tylko będzie odbierał dvb-t.
Odbiór w Sosnowcu, Grota Roweckiego (na wysokości Ekonomika I THM-u) i tutaj drugie pytanie, jaką antenę zastosować. Balkon jest płaski i nie chciałbym montować czegoś długiego.
 

slawko_23

New member
Bez reklam
hej, zamontowałem Arivę T65, antena z powodu mrozów wylądowała na parapecie(podparta butelkami z woda dla kwiatków) i zbiera 3 Muxy, dwa z Mysłowic i jeden ze Szczyrku. Jakość sygnału 80% a w tym najsłabszym mux-ie 60%.
:)
 

Attachments

  • Zdjęcie2725.jpg
    Zdjęcie2725.jpg
    533,3 KB · Wyś: 296

bbonk

New member
W końcu kupiłem ale nie obyło się bez problemów , najpierw nabyłem cabletecha urz 0086 po podłączeniu w domu okazało się , że to shit jakich mało obraz to może i będzie dobry ale w telewizorze crt . Bitrate obcięty do poziomu dna , no kiszka straszna .Ponieważ zakupiłem go w euro rtv nie mogłem go oddać musiałem wymienić , niestety na stanie mieli wiwy i inne klony oraz arive 210 , nie miałem wyboru więz wziałem , i musze powiedzieć , że się spisuje extra , jest szybka , i jest naprawde elegancki obraz.
 
Do góry