Dvb-t legnica

ddlluuggii

New member
Witam jestem nowym forumowiczem. Mam problem i nie mam sie za bardzo kogo poradzic. chodzi mi o to czy przy antenie pokojowej z oznaczeniem DVB mogę odbierać kanały cyfrowe naziemne. dodam ze moj Tv to Panasonic PV8 i nie jest wyposażony w MPG4 mam chyba tylko MPG2. telewizor nie ma także wejscia PCMCIA. czy potrzebuję jakis dekoder czy są na rynku jakies anteny które samodzielnie bedą przekazywały na tv obraz cyfrowy?????
 

eugeniuszg

New member
Witam jestem nowym forumowiczem. Mam problem i nie mam sie za bardzo kogo poradzic. chodzi mi o to czy przy antenie pokojowej z oznaczeniem DVB mogę odbierać kanały cyfrowe naziemne. dodam ze moj Tv to Panasonic PV8 i nie jest wyposażony w MPG4 mam chyba tylko MPG2. telewizor nie ma także wejscia PCMCIA. czy potrzebuję jakis dekoder czy są na rynku jakies anteny które samodzielnie bedą przekazywały na tv obraz cyfrowy?????
Musisz kupić tuner do odbioru naziemnej cyfrowej i antenę zewnętrzną.Wejdź na stronę www.emitel.pl a potem na forum i wszystko się dowiesz.
 

apk19

New member
Jeśli na antenie pokojowej odbierasz ładnie bez śnieżenia TVP Wrocław i Polsat to odbierzesz 2 Multipleks ze Ślęży i na 90% 3 Multipleks który nadają z nadajnika umieszczonego w Legnicy przy ul. Piastowskiej a na dodatek w maju uruchomią 1 multipleks na Ślęży .
Do odbioru telewizji cyfrowej kup najlepiej Fergusona T-55 ;T-65 lub wiwę a najlepsze tunery są w Euro RTV lub na Senatorskiej ( nie kupuj w marketach) .
Każda antena zewnętrzna jest lepsza od anteny pokojowej a napis DVB-T na antenie to tylko chwyt reklamowy .
 
Do góry