"brak sygnału" dla kilku kanałów telewizyjnych

darek87dz

New member
Witam

Nie wiem czy odpowiedni dział, jeśli nie to z góry przepraszam, ale lepszego nie umiałem wybrać. Jakiś czas temu kupiłem tv sony LED, wszystko pięknie ładnie złapał mi dużo kanałów (cały czas korzystam ze zwykłej anteny siatkowej). Niestety w piątek, 1 lipca tv przestał mi odbierać takie kanały jak polsat, TVN, TVN7, TV4. Pisze brak sygnału i jest czarny obraz. Inne kanały tzn TVP 1, TVP 2, Katowice i czeskie odbiera bez problemu, tak jak na początku. Myślałem że to jakaś chwilowa usterka ale nie, cały czas problem występuje. Wczoraj postanowiłem że jeszcze rak zrobię automatyczne wyszukiwanie kanałów (czy coś takiego). Po tej czynności kanały: polsat, TVN, TVN7, TV4 w ogóle nie zostały przypisane, tak jakby nie zostały odnalezione. Dodam że na starym kineskopowym CRT wszystkie kanały ( również polsat, TVN, itd) odbiera bez problemu. O co chodzi ? Co się mogło stać?

Z góry dziękuje za pomoc
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wygląda na kłopot z tunerem DVBT. Jeśli działają na starym telewizorze tzn Multiplex działa. A kable masz sprawdzone?
 

igor1985

New member
Wszystko zależy od mocy sygnału, w Szczecinie z inną mocą nadają TVP1,TVP2, TVP INFO a z inną - większą chociażby Polsat czy TVN. Dopóki wszystko nie pójdzie na 100% to pewnie tak Ci się będzie zdarzać od czasu do czasu.
 
Do góry