Fajna mapa nadajników DVB-T

T

TomekB

Guest
Drążąc temat DVB-T trafiłem na bardzo użyteczną mapę pozwalającą na określe*nie z którego nadajnika najlepiej próbować „złapać” sygnał.
Po otwarciu strony wystarczy wybrać w okienku po prawej kraj i województwo/region oraz zaznaczyć nadajniki, a potem przybliżając i przesuwając mapę zaznaczyć podwójnym kliknięciem miejsce zamieszkania.
Pojawi się zielona strzałka oraz linie prowadzące do wybranych nadajników. Kliknięcie w strzałkę ujawni menu z podanymi odległościami oraz możliwością wygenerowania profilu terenu na drodze z określonej anteny do naszego odbiornika. Dzięki temu łatwiej ocenić w którą stronę skierować antenę pokojową aby mieć szansę najlepszy odbiór.
 

pro_fill

New member
Bez reklam
nie wiem, czy chciałeś nabić posta, czy odpowiadałeś w jakimś konkretnym wątku.
nie mniej, wygląda to jakbyś chciał przekazać coś innym, coś co i tak jest w przyklejonym temacie w tym dziale, a na dodatek nie dałeś żadnego linka.
 
T

TomekB

Guest
Pominę milczeniem zarzut o chęci nabijania postów, zupełnie jakby w moim wieku podnietę stanowiły jakieś liczniki wpisów na niszowym forum.

Ad meritum, oto link: Interactive DVB-T map - Distance and terrain profile

Poproszę administratora tego forum o wykasowanie mojego konta. Chyba że ktoś wie jak to zrobić to proszę o usunięcie, moje dane logowania: TomekB hasło: qazwsx

Dane w profilu wymyślone, nie mam nic do ukrycia, o właściwe IP też się zatroszczyłem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry