Dekoder DVB-T do samochodu - jak ugryźć?

plesniak

New member
WItam, przeszukałem forum ale nic nei znalazłem. Jeśłi było to będę wdzięczny za zlinkowanie mnie (nie mylić z linczowaniem)
Mam w swoim sprzęcie multimedialnym analogowy tuner TV i gniazdo oznaczone Antena analog i drugie wejście Antenna DVB-T - wiem że nie ma na pewno tunera cyfrowego.
Poszukałem na allegro i są dwa dekodery samochodowe NAVIHEAVEN model: NA-1002 oraz TV DTR 1303 DVBT. Niestety cena to ok 650-900 zł.

Na allegro nic innego nie ma. Poszukałem w sklepach Car audio i tez nic nie ma poza LCD samochodowymi z wbudowanym dekoderem DVB-T za.. 400-500 zł. Czyli taniej niż sam dekoder.

Poszukałem na ebayu i samochodowe boxy DVB-T Mpeg-4 sa juz od 200 zł. Czy może mi ktoś wyjaśnić czy ja źle szukam czy w Polsce monopol na takie rzeczy ma jedna-2 firmy. A może jest prostsza metoda uzyskania sygnału DVB-T w radiu samochodowym po przeróbkach innego typu dekoderów?
 

tede74

New member
Czy potrzebowałeś jakieś przejściówki żeby podłączyć AVICa? Czy ten model również odtwarza przez USB Divixy, MP3 itp.?
 

ALEX-77

New member
Witam'Mam Avica F900BT i chciałem podłaczyć sobie dekoder DVB-T taki domowy dokładnie taki :
DVBT 200 w Morele.net
podłączyłem przejsciówkę na chcincz
adapter złączka scart euro na rca chinch s-video (5088489507) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
ale niestety nie działa ,brak obrazu ,macie jakieś pomysły co mogło by być nie tak z tym podłaczeniem ? zasialnie wziąłem z gniazda zaplniczki przez ładowakrę 5V 2A ,ale próbowałem również na oryginalnym zasilaczu i niestety nie działa ,sam tuner jest dobry bo w domu chodzi.
 
Do góry