Tvp hd

bluray

Banned
TVP HD jest na DVB-T ale tylko w wielkopolsce.
Dziwne ale prawdziwe.
POLSATOwi nie dali a za darmo jest w Poznaniu.
Bez vodki nie razbieriosz.
 

cubello

New member
DVB-T w Poznaniu

Witam,

Proszę użytkowników DVB-T z Poznania ( nadajnik Śrem ) o podanie na jakiej częstotliwości nadawane są w naszej okolicy programy DVB-T. Mam plazmę Samsunga z tunerem MPEG-4 ale przy jego ręcznym programowaniu nie ma możliwości wpisania kanału. Można tylko podać częstotliwość w KHz/MHz. Z kolei automatyczne programowanie nie znajduje żadnego kanału, więc chciałbym spróbować wpisać te wartości w Khz/MHz.

Pozdrawiam
Kuba
 

MMrozo

New member
mój sąsiad odbiera TVPHD bez problemu na antenie pokojowej podłączonej do TV (poznań)
ze strony DVB-T - odbiorniki tunery DVB-T dekodery naziemnej telewizji cyfrowej

Jakie programy telewizyjne będzie można odbierać?

W pierszym multipleksie (czyli zestawie kilku programów) można oglądać wszystkie programy, które obecnie dostępne są na terenie Polski - czyli TVP1, TVP2, TVP Info, Polsat, TVN, TV 4 i TV Puls - za multipleks I nie będą pobierane żadne dodatkowe opłaty abonamentowe tak jak do tej pory (za wyjątkiem obecnego abonamentu RTV, który obowiązek ma płacić każdy posiadacz odbiornika telewizyjnego lub radiowego).
W przyszłości będą uruchamiane kolejne multipleksy - niektóre mogą być bezpłatne, za inne nadawcy będą mogli pobierać dodatkowe opłaty. Docelowo na obszarze całej Polski z nadajników DVB-T będzie można odbierać nawet 30 kanałów telewizyjnych.

A tu wyjaśnienie z 11.06.2010

Emitel w Poznaniu uruchomił testowo III multipleks.
W "paczce" oprócz TVP HD znajdują się TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Sport, TVP Kultura i TVP Historia. Emisja prowadzona jest z nadajnika RTCN Poznań / Śrem na kanale 28 z mocą 20 kW ERP.

Na chwilę obecną nie ma informacji na temat tego, jak długo mają trwać testy. Wiadomo jednak, że nie są planowane inne lokalizacje dla tego testu.

... i wszystko jasne
 

SPONTANNAH

New member
Czy mógłby ktoś z okolic Poznania napisać, czy odbiera tvp hd po dvb-t z nadajnika w Śremie?
U mnie jest tylko dźwięk.
 
Ostatnia edycja:
Do góry