Samsung UE40B6000 i kablówka cyfrowa

bondzo83

New member
Mam podłączoną kablówkę do Tv Samsung UE40B6000 z racji tego ze posiada tuner DVB-T, TV-ik rozpoznał kanały analogowe jak i cyfrowe z tym ze cyfrowe są zakodowane, czy istnieje jakiś sposób na rozkodowanie tych kanałów nie podłączając tunera np. przy pomocy jakiegoś softu??
 
Ostatnia edycja:

fart hack

New member
Odświeże... czy jest mozliwość oddekodowanaia sygnału cyfrowego jesli taki nadaje kablówka, oczywiscie chodzi mi o mozliwosc zrobienia tego bez opłaty u dostawcy kablówki.
 

Lenio00

New member
Mam podłączoną kablówkę do Tv Samsung UE40B6000 z racji tego ze posiada tuner DVB-T, TV-ik rozpoznał kanały analogowe jak i cyfrowe z tym ze cyfrowe są zakodowane, czy istnieje jakiś sposób na rozkodowanie tych kanałów nie podłączając tunera np. przy pomocy jakiegoś softu??
Witam. Mieszkam w Grodzisku Mazowieckim posiadam analogową kablówke osiedlową. W kablówce pojawił się sygnał tv cyfrowej naziemnej w tej chwili bez problemów odbieram kanały MUX2 tj. polsat/stereo/,TvPuls/stereo/,Tv4/stereo/,TVN/DolbyDigital2.0 lub 5.1/, TVN7/DolbyDigital2.0/ sa jeszcze 3 obrazy kontrolne na pozostałe 3 kanały w tym multiplexsie. Obraz jest w rozdzielczości 576i obraz oceniam na poziomie płyt DVD dzwięk niema zbyt mocnego synału i trzeba na amplu podkręcic skale do 25-30/płyta BD wystarczy 20/ dzwięk nie powala ale i tak jest lepszy niż z analogu oceniam na poziomie dvixa i to słabego. Zauważyłem ogladajac film na TVN puszczony w systemie 5.1 i z tv puszone przez optical na ampla, ze obraz sie krzaczy tzn pojawiają sie kwadraciki wyłaczają ampla obraz wraca do normy. Będe jeszcze testował jak obraz reaguje na sygnał 5.1 Niestety niemoge znaleść kanałów z MUX3 czy ktos juz znalazł sygnał z tego multiplekxu?? jeśli tak to prosze o instrukcje jak mozna ziantalowac te kanały na samsungu Pozdrawiam
 
Do góry