Możliwość odbioru DVB-T z innego kraju niż Polska np. Czech?

flozbi

New member
Witam! We Wrocławiu mamy telewizor Samsung 22b650 z mpeg4, z wiadomych przyczyn nie "łapiemy" kanałów cyfrowych polskich. Chciałem spróbować ustawić w wyszukiwaniu na kraj:Czechy i też nic mi nie znalazło. Czy coś źle robię, czy poprostu we Wrocku nie ma takiej możliwości?. Mamy antenę siatkową na dachu ze wzmacniaczem, która w analogu odbiera 7 polskich i 3 czeskie stacje. Pozdrawiam
 

kojer

New member
Czeskie bez problemu powinieneś łapać, 4 TV i kilka radiowych. Polskie teoretycznie w marcu, ale jakoś w to nie wierzę.
 

freshq

New member
Na południu kraju, od zachodniej granicy Słowacji podobno można odbierać słowacką naziemną. Ruszyli w grudniu, od razu zamontowali potężne nadajniki. I to jest wdrażanie nowej technologii, a nie jak u nas....
 

zsz11

New member
Wszystkim zainteresowanym tv cyfrową naziemną polecam tą stronkę z możliwością wyboru nadajników w różnych krajach.
Interactive DVB-T map
Ja odbieram 12 programów z Ostrawy i nie zawsze 4 programy z nadajnika w Żylinie(nadawane w formacie MPEG-2) ,mieszkam na południu w okolicach Katowic ,instalacja składa się z anteny DAT75 z przedwzmacniaczem w polaryzacji V oraz anteny logarytmicznej z przedwzmacniaczem w polaryzacji H obydwie anteny są umieszczone na obrotnicy do której wykorzystałem siłownik do anten satelitarnych "Super Jack" 12" i pozycjoner po małej przeróbce napięcia zasilania AP 500 firmy Datcom.
Zainteresowanym mogę wrzucić zdjęcia na forum.
 
Ostatnia edycja:

staceb

New member
Witam,ja w ok. Nowego Targu ,na zwykłej "siatce " skierowanej na Gubałówkę odbieram słowackie programy STV 1,2,3 , STV 1 HD, TV JOJ , TV JOJ Plus , TV Markiza , TV Doma. Odbiór doskonały.
 
Do góry