DVB-T i TX-P42X10E

adisb

New member
Witam, jako, że jestem zielony w temacie pytanie do znawców kupiłem TV Panasonic TX-P42X10Y co teraz potrzebuje, żeby móc odbierać sygnał DVB-T (jaką antenę?) mieszkam w skupisku blokowym woj. Śląskie - Jaworzno.

Wkradł się błąd w oznaczeniu TV mój model to TX-P42X10Y a nie TX-P42X10E który posiada już wbudowany tuner cyfrowy DVB-T MPEG-4.
 
Ostatnia edycja:

kowal801

New member
Bez reklam
Witam, jako, że jestem zielony w temacie pytanie do znawców kupiłem TV Panasonic TX-P42X10E co teraz potrzebuje, żeby móc odbierać sygnał DVB-T (jaką antenę?) mieszkam w skupisku blokowym woj. Śląskie - Jaworzno.
Witam
W twoim przypadku zakup TV byl nie trafiony , ktos Ci wcisnal telewizor z dekoderem MPEG2, u nas docelowo DVB-T będzie nadawać w MPEG4 ,wiec pozostaje jedynie zakup zewnętrznego dekodera, koszt około 300 zł.

Ps. Kiedy i gdzie kupiłeś ten telewizor?
 
Ostatnia edycja:

adisb

New member
Witam
W twoim przypadku zakup TV byl nie trafiony , ktos Ci wcisnal telewizor z dekoderem MPEG2, u nas docelowo DVB-T będzie nadawać w MPEG4 ,wiec pozostaje jedynie zakup zewnętrznego dekodera, koszt około 300 zł.

Ps. Kiedy i gdzie kupiłeś ten telewizor?

Podałem zły model w moim jest już tuner MPEG4.
 

Markonelli

New member
rozwiejcie, proszę moje wątpliwości - dotą myślałem, że model X10Y ma tuner MPEG-4, a w ulotce MM od jutra dostępny będzie X10E i piszą że ma MPEG-4 - to który w końcu ma? (myślałem o zakupie X10Y i nie chciałbym sie przejechać.....)
 

Markonelli

New member
Krótko:
Mają DVB-T tylko że: X10 Y - ma mpeg-4; X10E - nie ma... tym się tylko różnią, tyle wiem.


też tak myśle, zwłaszcza, że strona Panasonica podaje model X10Y jako mający mpeg4
a modelu X10E w przekątnej 42" to w ogóle nie ma na stronie :)
hmmm......jakiś sklep robi nas w coś.......
sorry za OT!
 
Do góry