Toshiba xv635 a dvb-t

pawel.xl

New member
Witam. Im wiecej czytam tym mniej wiem. Wiec zaczne od początku

Chciałbym skorzystac z sygnału cyfrowego naziemnego (normalnie korzystam z cyfrowego polsatu)

-mam tv Toshibe XV635 z mpeg-4
-mieszkam w szczecinie
-w bloku ze zbiorcza anteną,nie chodzi o kablówke (talerz + do naziemnej)
(nie mam pojecia czy to kierunkowa antena czy jaka)

Więc teoretycznie z tego co wyczytałem to tv ogarnie ten temat , antena chyba tak ale pewności nie mam bo i niewiem jaka to antena. Tylko czy do szczecina to cudo dotarło. Jezeli tak to co mam zrobic żeby odbierac te programy
 

Hugo205

New member
na kilku obszarach kraju TV DVB-T jest już dostępna, od ok. września br. już nie jako testowa tylko normalnie. Szczegóły na emitel.pl
ja osobiście od kilku dni odbieram DVB-T na XV635 w okolicach Poznania i w porównaniu do analogu jest super (antenę mam na strychu pod dachem i odbiór analogu był słaby, na tej samej antenie sygnał DVB-T odbiera b. dobrze, może dlatego że do nadajnika w Sremie mam 23km w linii prostej)
 

pawel.xl

New member
prObowałem spawdzic czy odbiera jakis program z cyfrówki ale w menu opcja DTV est nie podswietlona wiec pewnie nie mam co liczyc na cyfrówke:niewiem: :(
 

andrzejo

New member
Sprawa była poruszana już na forum musisz zaznaczyć przy wyborze kraju np. Niemcy gdyż twórcy oprogramowania nie przypuszczali, że dla Polski będzie potrzebny odbiór DVB-T . Zmień kraj i przeszukaj pewnie coś Ci znajdzie.
 

pawel.xl

New member
andrzejo napisał:
Sprawa była poruszana już na forum musisz zaznaczyć przy wyborze kraju np. Niemcy gdyż twórcy oprogramowania nie przypuszczali, że dla Polski będzie potrzebny odbiór DVB-T . Zmień kraj i przeszukaj pewnie coś Ci znajdzie.

Zmieniałem na niemcy i uk , ale nic nie znalazło , albo cos z antena albo nie jest mi dana jeszcze taka ultra nowoczesna technologia :blagam: :D . Tylko dziwne ze nawet niemieckich stacji nie wyszukało
 
Do góry