Tuner DVB-T MEPG4 miniPCIe do laptopa

handman

New member
witam,

z racji tego, że nie znalazłem na forum ... chciałem się dowiedzieć czy są już dostępne Tunery DVB-T MPEG-4 do laptopów ???? Najbardziej interesują mnie modele do wewnętrznego montażu na gnieździe miniPCIe. (ew. modele na express card )

Znalazłem taki tuner na bluemobility...ale nie obsługuje on standardu naziemnej telewizji cyfrowej jaka będzie dostępna w przeważającej części naszego kraju ;( zależy mi na wersji z tunerem MPEG-4.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
 

maruco

New member
handman napisał:
witam,

z racji tego, że nie znalazłem na forum ... chciałem się dowiedzieć czy są już dostępne Tunery DVB-T MPEG-4 do laptopów ???? Najbardziej interesują mnie modele do wewnętrznego montażu na gnieździe miniPCIe. (ew. modele na express card )

Znalazłem taki tuner na bluemobility...ale nie obsługuje on standardu naziemnej telewizji cyfrowej jaka będzie dostępna w przeważającej części naszego kraju ;( zależy mi na wersji z tunerem MPEG-4.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

dołącze sie do pytania i dołoże swoje:
jakie ewentualnie są wymagania sprzętowe żeby takie coś przyzwoicie działało ?
 

actchris

New member
TUNER X3MTV-HE2500 HYB DVB-T MPEG2/4 ExpressCard

http://www.x3mtv-tuners.pl/product.php?id=1

Opis Techniczny: Kod Producenta HE2500 Nazwa producenta X3MTV-TUNERS Typ tunera Zewnętrzny Interfejs ExpressCard 34mm Procesor video CONEXANT 23885 Rozdzielczość Standard TV / HDTV 1080i/720p Tuner radiowy cyfrowy naziemny DVB-T Tak Tuner radiowy cyfrowy kablowy DVB-C Nie Tuner radiowy cyfrowy satelitarny DVB-S Nie Tuner radiowy analogowy Nie Tuner TV cyfrowy naziemny DVB-T Tak Tuner TV cyfrowy kablowy DVB-C Nie Tuner TV cyfrowy satelitarny DVB-S Nie Tuner TV analogowy Tak Pasmo kablowe pełne System wizji PAL / SECAM / NTSC System fonii B/G, D/K, A2, NICAM Telegazeta PROGRAMOWA+EPG Format zapisu MPEG 2 Gniazda karty: wejścia Antena TV, przejściówka z wejściami A/V(możliwość nagrywania sygnału z urządzeń zewnętrznych) AV Zdalne sterowanie Tak Sterowniki Windows XP, Windows VISTA Oprogramowanie TotalMedia, enkoder MPEG 4 (H.264) Inne funkcje Nowoczesny hybrydowy tuner TV analogowej i TV Cyfrowej naziemnej DVB-T z radiem DVB-T, przeznaczony do notebooków na złączu ExpressCard. Umożliwia odbiór sygnału DVB-T nadawanego zarówno w MPEG 2, jak i MPEG 4(NADAWANYCH OBECNIE W POLSCE) H.264, AVC. Tune , r ten obsługuje standard HDTV. Wyposażony jest w wejście AV do zgrywania materiału na dysk twardy z zewnętrznych źródeł, takich jak magnetowid lub kamera Wyposażenie Pilot, Mała antena magnetyczna, Polska instrukcja, CD ze sterownikami i oprogramowaniem, przejściówka z wejsciami A/V, Informacje dodatkowe Tuner obsługuje HDTV, AC-3, Time-Shifting
 

handman

New member
actchris napisał:
TUNER X3MTV-HE2500 HYB DVB-T MPEG2/4 ExpressCard
Dzięki wielkie ;)

Jednakże bardziej interesowałby mnie tuner do wewnętrznego montażu na złączu miniPCIe ;/ chociażby ze względu na wymiary, tym bardziej, że w laptopa mam już wbudowane gniazdo antenowe ;)
 

Ayuka

New member
witam,

z racji tego, że nie znalazłem na forum ... chciałem się dowiedzieć czy są już dostępne Tunery DVB-T MPEG-4 do laptopów ???? Najbardziej interesują mnie modele do wewnętrznego montażu na gnieździe miniPCIe. (ew. modele na express card )

Znalazłem taki tuner na bluemobility...ale nie obsługuje on standardu naziemnej telewizji cyfrowej jaka będzie dostępna w przeważającej części naszego kraju ;( zależy mi na wersji z tunerem MPEG-4.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Polecam hybrydowy tuner miniPCIe - OS9-6657-020 - analog i DVB-T MPEG-2/MPEG-4 dostępny w sklepach do notebooków AIO
 
Do góry