Mapy zasięgu DVB-T

jszm

New member
Przewidywany harmonogram rozpoczęcia nadawania cyfrowego DVB-T MPEG4 dla Gdańska i okolic – marzec 2010. Ten sam termin dotyczy m.in. Łodzi, Białegostoku, Kielc. W początkowej fazie wprowadzania formatu DVB-T MPEG4 sygnał nadawany będzie w rozdzielczości SD.

Źródło: Toshiba - Katalog 2009.
 

Maciekqbn

New member
Urządzą nas z DVB-T tak samo jak z wprowadzeniem III programu PR w wersji stereo.
W latach 90-tych 80% Polski (sam łapałem trójke stereo z Olsztyna przy lepszej propagacji) miało w stereo a u nas cały czas szla w MONO! Dopiero gdzieś w połowie 90-tych zaczęli nadawać stereo.
 

janofon

New member
Na podbeskidziu niby zasięg jest a w Cieszynie go brakuje, choć w linii prostej mam ze 20 km. Czy to możliwe czy nie wiem o co kaman
 

SemperFi

New member
Odbieram juz z Polski jakies 13 kanałów i 16 czeskich :p . Wszystkie są nadawane w tej samej rozdzielczości 576i. Słyszałem że antena może DVB-T może odbierać nawet sygnał 720p. Czy więc można oczekiwać ze taki sygnał będzie kiedykolwiek nadawany w cyfrowej telewizji naziemnej?
 

kriswas

Member
Bez reklam
Lokalizator nadajników DVB-T

Jak w temacie, bardzo przydatny i wyraźny, zawierający wszystkie przydatne informacje lokalizator TUTAJ
 
Do góry