Lg nie wyszukuje miux4

lg55

New member
Witam posiadam model lg 55LF652V
i tak oczywiscie wszystkie miuxy mi wyszukuje 1 2 3 8 i czeskie a kanał 24 czyli tam gdzie sa kanały polsatu gdzie w mojej okolicy sie znajduje oczywiscie jak daje na ręczne wyszukiwanie spoko zasięg jest na 78% i jakość 100%
teraz pytanie dlaczego sie tak dzieje że nie wyszukuje mi reszty kanałów nawet czeskie wchodzą kanały czy ktoś miał taka przypadłość dodam ze tv ma aktualne oprogramowanie
 

bielikk

New member
Bez reklam
Dodatkowa informacja - na mux 4 znajdują się kodowane programy TV Polsat. Sprawdź na TV Polsat jakie są warunki dostępu, jakie opłaty.
 

krzychu63

New member
Skoro na kanale, na którym nadaje mux-4 masz sygnał, a telewizor nie zapisuje programów, to może w konfiguracji tv masz zaznaczoną opcję "kanały niekodowane"?

Tak czy siak - nie ma to znaczenia, bo jest to mux kodowany i do jego odbioru potrzebna jest umowa z Polsatem i dedykowany dekoder. Polsat nie udostępnia modułów CI do odbioru mux-4.
 

lg55

New member
ale tak czy siak to powinno wyszukać kanały tej telewizji tak jak mam jak przechodzę na satelite i wyszukuje mi kanały i te i płatne a tu nie mam opcji wyszukiwania płatnych kanałów jest tylko kanały cyfrowe
 
Do góry