Odbieranie Mux8

traws

New member
Witam mam dwa tv i na jednym bez problemu wyszukuje mux 8 z katowic automatycznie a na starszym tv ani z automatu nie wyszukuje ani ręcznie nie mogę sobie z tym poradzić ponieważ przy wpisaniu kanału 6 wyskakuje komunikat żeby szukać z zakresu 21-69... tv to orion 32lbt731 w instrukcji mam info o specyfikacji:
odbierane kanały - Vhf (zakres I/III) UHF (zakres U) Hyperband
czy jest możliwe w ogóle wyszukanie kanałów do 21 na tym tv?
po samej częstotliwości też nie chce szukać tzn. szuka na tym kanale jaki jest wybrany a częstotliwość pomija... taka bardziej podpowiedź to jest tylko.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
I bez wzmacniacza, przerobiłem kilka anten w tym i takie po półtorej stówy i sprawdziła się najtańsza kierunkowa z symetryzatorem.
 

JanVid

New member
:) )))) orion 32lbt731 to jakiś stary telewizor co najmniej z przed 5 lat, który nie posiada tunera cyfrowego DVB-T lecz tylko analogowy o tym nawet mówią pasma jakie podajesz VHF i UHF. Aby rozwiązać problem należy dokupić zewnętrzny tuner DVB-T w cenie ok. 100 PLN :) )))
 

krzychu63

New member
Wg informacji dostępnych w sieci, ten model ma tuner MPEG-4. Jeżeli nie ma możliwości skanowania VHF, może trzeba zmienić kraj - np. na Niemcy.
 
Do góry