Przestroga dla naiwnych

brodacz

Active member
Bez reklam
Jak pierwszy raz zobaczyłem tę reklamę na Onecie to aż mi się włosy na tyłku poskręcały. Co zdanie to większy kit. A szczytem było, że tylko podłączasz i już. Nawet bez strojenia.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Ludzie na prawdę się na to nabierają?

Niestety ,tak .Naiwnych można liczyć w tysiącach ,część z tych nabranych nawet nie mówi o tym bo się po prostu wstydzą
Mnie dziwi coś zupełnie innego ,ktoś kto potrafi obsługiwać przeglądarkę internatową ma tak ograniczony rozum ,że nie potrafi odróżnić oszustwa które jest widoczne jak na dłoni
Przecież mechanizm jest ciągle ten sam
- fałszywa domena wykupiona tylko po to aby reklamować produkt
- fałszywe komentarze wyglądające jak z Facebooka w rzeczywistości pisane przez jedną osobę
- wymyślone nazwiska jakiś naukowców ,profesorów ludzi którzy w ogóle nie istnieją ,a rzekomo dokonali przełomowego odkrycia

Zresztą nie potrzeba dużo szukać macie kolejny przykład tym razem z prądem
Tesla saver eco
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak pierwszy raz zobaczyłem tę reklamę na Onecie to aż mi się włosy na tyłku poskręcały. Co zdanie to większy kit. A szczytem było, że tylko podłączasz i już. Nawet bez strojenia.

Bo to tak dobry produkt, że żadne strojenie nie jest potrzebne. :) Koledzy, a poważnienie na Ambergold nawet profesorowie dali się nabrać.. więc czasem tak jest, że człowieka zamuli.. złodzieje powinni być tak karani żeby się bali robić przekręty i grać na ludzkiej niewiedzy albo naiwności.
 
Do góry