Konferencja Samsunga Ces 2014:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sugerujac sie zdjeciami, mozna zauwazyc wchodzacy trend na tv o przekatnej 21:9.
Tylko zastanawiam sie nad jedna rzecza, na zdjeciu reklamowym mamy kilka tv w przekatnej 16:9 i obok tv o przekatnej 21:9, "wyswietlany" jest ten sam material, wiec jeden z nich musi byc znieksztalcony. Pytanie ktory? Material na pewno nie jest obciety, ale podejrzewam ze na 21:9 jest rozciagniety w poziomie.
Sprytnie jest to zaprezentowane, ale w rzeczywistosci nie bedzie tak kolorowo.
Tutaj wlasnie sie rodzi problem, bo o ile w przypadku monitorow 21:9 to same zalety (nie ma zadnego problemu z ustawieniem żądanej rozdzielczosci), to w przypadku tv wrocimy do czasow dopasowywania materialu do przekatnej. Czyli to co lata temu, mielismy juz pierwsze tv 16:9 w domu, ale nie mielismy materialu. Tutaj bedzie dokladnie to samo, do czasu jak nadawcy nie beda oferowac odpowiedniego materialu, a to jak wiemy szybko nie nastapi.
Wyjatkiem byly i sa oczywiscie filmy (tu sprawdzi sie idealnie), ale juz konsole (te obecne tez PS4/Xb1), czy programy tv beda z pasami po bokach, lub wspomniane dopasowywanie obrazu.
Bardzo mnie ciekawi jak Samsung/LG uzasadnia przyszlosc takich tv w domu?
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Z Bayem to wg mnie zenada. Czy facet na tym stanowisku nie potrafi wywalić z siebie kilku zdan? Widac kompletnie się nie przygotował i liczył na technologię i dodatkowo pewnie zjadła go trema.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Czy ktoś może wkleić linka do linii telewizorów Samsunga na rok 2014 ?
Ten sprzed kilku dni jakoś mi nie działa.
 

tdx

New member
Bez reklam
Fajny ten patent z zakrzywianiem TV >> ktoś pytał jak takiego krzywulca oglądać w większą liczbą osób a ten TV potrafi się prostować :)

700_3_.jpg


fajne wykończenie
samsungcurved105-1.jpg
 
Ostatnia edycja:

Pabloos

New member
Panowie może ktoś podać linka do całej linii telewizorów Samsunga na 2014? O serii 8000 juz cos wiem ale jestem ciekawy pozostałych modeli.Modele powyżej 8 to juz nie moja bajka(cena) Choć muszę przyznać ze ten TV z drewnianym wykończeniem jest piękny!!!
 

ernet

Active member
Bez reklam
Panowie może ktoś podać linka do całej linii telewizorów Samsunga na 2014? O serii 8000 juz cos wiem ale jestem ciekawy pozostałych modeli.Modele powyżej 8 to juz nie moja bajka(cena) Choć muszę przyznać ze ten TV z drewnianym wykończeniem jest piękny!!!
Znalazłem chwilę czasu i sam poszukałem. Na razie tyle:
H8000 Series HDTV
Now we get to Samsung’s regular LCD HDTV line, which will be headed up by the H8000 Series. Here are the stats: 48-, 55-, and 65-inch screen sizes; March availability. The H8000 Series has the same curved-screen design as the U9000 Series UHDTVs and can also be wall-mounted. Features include something called Auto Depth Enhancer (adjusts contrast on the fly for a sense of, you got it, enhanced depth on the curved screen), Micro Dimming Ultimate local dimming, a “real” 240 Hz refresh rate and a built-in Evolution Kit module ?!. The H8000s also have a Quad Core Plus processor, Instant On and Multi-Link mode.
H7150 Series HDTV
Here’s what you need to know about Samsung’s H7150 Series HDTV lineup. The sets will be available in April in 46-, 55-, 60, 65- and 75-inch screen sizes. Features include Micro Dimming Pro, a “real” 240 Hz refresh rate, quad core processors, Instant On, and Multi-Link dual-screen display of video and Web content.
A najśmieszniejsze jest to:
"Extrapolating this logic, 2014 TVs should carry the “G” label, but it appears that Samsung is ditching the letter and jumping straight to “H” instead. Perhaps it’s because :hihi:“G” makes up one half of a certain two-letter company who’s a fierce cross-town rival of Samsung? We can only speculate."
 

Pabloos

New member
Dzieki Ernet
Co do nazewnictwa nowych modeli samsunga to wiedziałem juz kilka tygodni temu ze tak właśnie będzie bo na stronach poświęconych Androidowi było sporo plotek na ten temat(LG zakochało się w punkcie G )
Dziwie się ze tak malo jest na temat nowych ledow(dla ludu) a wszyscy skupiają się na 110 calowych potworach!Jak dobrze żyć w Ameryce wszystko jest tam największe.
 

tdx

New member
Bez reklam
Nowa wielkość w samsungu 48" (zamiast 46) seria 6

samsung_48_pouces.jpg


Seria H7000 będzie dostępna w wielkościach 60, 55, 48 i 40

65H8000 z procesorem Quad Core i 200Hz matrycą i funkcją Dual Screen. Czas rozruchu TV to 1.3s
 
Ostatnia edycja:
Do góry